Мамай: перейменування вулиць – не на часі

За прийняття «Закону про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на початку квітня проголосувало 254 народних обранців. Нині до міської ради телефонують мешканці, цікавляться, чи перейменують вулиці, названі іменами діячів того часу, а окремі політичні сили вимагають зробити це якнайшвидше. Що думає з цього приводу міський голова Олександр Мамай – дивіться далі.

Нині питання про перейменування вулиць, вважає міський голова Олександр Мамай, – не на часі. Є інші проблеми, які потребують негайного вирішення. Наприклад, у міському бюджеті потрібно віднайти кошти на те, щоб пенсіонери, яких держава з 1-го червня позбавила права на пільговий проїзд, все-таки їздили у тролейбусах безкоштовно. А зміна назви вулиць – справа дуже затратна, тим більше, перейменовувати доведеться багато: Жовтнева, Зигіна, Калініна, Ватутіна, Паризької Комуни... Цей перелік можна ще довго продовжувати.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Я навіть не можу сказати, скільки це буде коштувати. Можливо, половину міського бюджету. Ми всі прекрасно уявляємо, що це будуть десятки мільйонів грн. Я вважаю, що у Президента нашої країни вистачить здорового глузду, щоб заветувати цей закон/

Понад три роки тому, говорить міський голова, хотіли назвати вулицю Пролетарську іменем Анатолія Кукоби. Тоді ж провели громадські слухання, спеціальна комісія обрахувала, скільки коштуватиме переоформлення паспортів, документів на житло та інше майно для кожної сім'ї. Як виявилось, на все це потрібно понад мільйон грн., кошти вирішили виділити з міського бюджету, але самі мешканці не захотіли цим займатись. Зараз, коли в країні економічна криза, певен мер, людям взагалі не до цього. Водночас, на місці, де стояв пам'ятник Леніну, вже згодом планують облаштувати Алею Героїв, спорудити капличку.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Я хотів би, щоб в тій алеї, це моя особиста думка, були імена наших 10 хлопців, які загинули в АТО, а ще – імена 9 афганців, які загинули під час виконання інтернаціонального обов'язку, щоб було ім'я Анатолія Тихоновича Кукоби, Залудяка та інших видатних людей, які працювали на благо нашого міста/

В зоні АТО, говорить Олександр Мамай, загинуло 10 полтавців. Вже створили робочу групу, яка має з'ясувати, де вони жили і навчалися: на житлових будинках та навчальних закладах планують встановити меморіальні дошки. За словами мера, нові вулиці у Полтаві теж називатимуть їх іменами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію