В обласному центрі стартував проект Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

Податки, бухгалтерія, розробка бізнес-ідей та перехід до їх практичної реалізації – усього цього підприємці навчають полтавську молодь. В обласному центрі стартував проект Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Організатори навчань говорять: відсоткові показники тих, хто відкриває свою справу у Полтаві, такі ж, як і в усьому світі. Але попри це наша молодь бажає здобувати знання від практичних тренерів.

Випускник економічної спеціальності Василь Дудніченко цього року, як минулого, прийшов на Школу з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Хлопець – у пошуках нових інструментів для відкриття своєї справи.

/Василь Дудніченко, випускник-економіст
В мене не вийшло нічого з моїх ідей. Можливо, я десь «перегорів», але в інших виходить, все нормально. Можливо, цього року і в мене.../

Плюс, говорить, тут отримує всесторонній розвиток. І чи не найбільше Василь очікує спілкування з фахівцями різних галузей.

/Василь Дудніченко, випускник-економіст
Одні приходять розказати по персоналу: як поводитись, якщо ти працівник, якщо ти господар підприємства. Нас вчать цьому. Також є ті, хто по команді взаємодіє. Є ораторські здібності. Також були люди, які приходили з податкової служби/

За 6 років роботи Школи, розповідають її організатори, – обласний молодіжний центр, безкоштовно навчили близько трьохсот людей.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
Я не можу говорити, що в нас 50% повідкривали свої власні справи. Ні. Повідкривали дуже мало, але статистика світова приблизно така сама. Це 5-6%. І як би ми не хотіли, все залежить від самої людини. Якщо людина поборить ці перешкоди, якщо знайде в собі сили рухатися і працювати, навіть над помилками, які обов'язково будуть, то в неї буде обов'язково успіх/

Практики та професіонали по 2-3 заняття кожного тижня навчають студентів та безробітну молодь. А ще проект називають постійно діючим.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
Не можна говорити, що ми 2 місяці повчили, і все закінчилося на цьому. Є люди, які приходять додатково по окремим тематикам – з чим треба допомогти. Є люди, яким просто треба знайти контакти. Ми водимо цих людей, ми організовуємо невеличкі курси/

Наприкінці навчань планують закріпити за випускниками кураторів. Таким чином, ще півроку молоді люди отримуватимуть практичну допомогу і консультації підприємців, щоб уникнути помилок в організації власної справи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію