Найвищу нагороду на міжнародному фестивалі в Індії отримав полтавський фільм

Найвищу нагороду на міжнародному фестивалі в Індії отримав полтавський фільм. Документальна короткометражна стрічка «Небесна варта» про українських пілотів викликала овації у країні, яка не знає про події в нашій державі. Про сам фестиваль розповіла людина, яка на ньому офіційно представляла українських документалістів. 

/інтершум
Незважаючи на тяжкі часи в моїй країні, я зібрав кращі стрічки полтавських режисерів, і сьогодні ви побачите перші з них/

Українською на увесь світ заявив про наш кінематограф директор кінофестивалю «Полтава Док» Олександр Калашник. Вперше за всю історію міжнародного фестивалю в Індії там побували полтавські фільми. Сама подія тривала з 19 по 22 березня. Режисер каже: усе почалося із робочого знайомства.

/Олександр Калашник, директор кінофестивалю «Полтава Док»
Я був на фестивалі у Фінляндії у 2006, там ми, кіновиробники та кінорежисери, познайомилися один із одним, спілкувалися із одним хлопцем із Індії. І він постійно нас запрошував до себе/

Поїздка тривалий час відкладалася через брак коштів, цьогоріч знайшовся спонсор. І ось полтавці отримують найвищу нагороду.

Приз за кращу іноземну документальну короткометражку отримав фільм про льотчиків полтавського режисера Дмитра Вовка «Небесна варта». Всього до Індії «їздило» 7 українських фільмів – про АТО та на екологічну тематику. Усі викликали справжній резонанс. Олександр Калашник каже: що не фільм – то овації. Усього на фестивалі в Індії було представлено 180 фільмів із 10 різних країн. Жорстких рамок не було ні щодо теми, ні щодо розміру. За словами Олександра Калашника, особливо бурхливо публіка реагувала на наші та на шведські стрічки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію