Свої творчі здобутки демонстрували кращі колективи професійно-технічних навчальних закладів

Свої творчі здобутки демонстрували і кращі колективи професійно-технічних навчальних закладів Полтавщини. Заключний концерт огляду-конкусу художньої самодіяльності «Нове покоління» пройшов сьогодні в ОЦЕВУМі. В дійстві задіяли понад півтисячі учасників.

В холі ОЦЕВУМу учасників та гостей концерту зустрічає оркестр Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища.

Біля входу до зали – останні приготування.

/Катерина Бабкова, учасниця концерту
Буде дуже цікаво. Ми будемо представляти різні етюдні вальси, тобто від кожного училища, ми будемо робити спільну композицію/

Заключний концерт кращих колективів «Нове покоління» має відповідну назву, оскільки за молоддю, говорять організатори заходу, – наше майбутнє. Хоча в роботі з ними і виникають певні складнощі.

/Тетяна Прядко, художній керівник Полтавського професійного ліцею
Діти не привчені до праці, і більшість з них приходить навчатися за робітничими спеціальностями. І з гуртками естетичного спрямування не дуже мають відношення, навіть з школи/

Та відсутність професійних навичок не лякає учасників концерту. Сергій досить швидко опанував гру на контрабасі. Разом з оркестром буде грати польку.

/Сергій Сарапин, учасник концерт
- Близько місяця відшліфовували, щоб виступити сьогодні
- А ти маєш взагалі музичну освіту?
- Ні, я прийшов в училище і мене навчили/

До святкового дійства долучилася значна кількість артистів.

/Олександр Рець, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМ
Із 38 навчальних закладів профтех освіти взяли участь близько 10 тисяч студентів та викладачів. І сьогодні близько 500 чоловік запрошені на заключний концерт/

На концерті присутні всі професійно-технічні навчальні заклади області, крім Кременчука та Комсомольська. Вони звітуватимуть 23 квітня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію