Всьоме у Полтаві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед вихованців інтернатних закладів

Вже всьоме у Полтаві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед вихованців інтернатних закладів. Цього разу у ньому взяли участь майже 300 дітей із 20 закладів. Свої таланти демонстрували у кількох напрямках: вокал, хореографічний та інструментальний жанри, декламаторське мистецтво.

На фестиваль-конкурс «Першоцвіт» з'їхалися вихованці інтернатних закладів з усієї області. Цього року він проходив вже всьоме.

/Віра Сляднєва, вихованка Андріївської спеціальної школи-інтернату
- Страшно зараз перед виступом?
- Не страшно, але перший раз на великій сцені/

Вокал, інструментальний і хореографічний жанри, декламаторське мистецтво – упродовж кількох годин журі оцінювало виступи дітей віком від 8 до 17 років.

/Галина Гажієнко, заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Сьогодні та частина, в якій приймають участь діти із затримкою психічного розвитку, глухі, діти з обмеженими можливостями. Сьогодні вони беруть тут участь і демонструють свої таланти/

Якість виступів, говорять організатори фестивалю, щороку зростає, діти шліфують свої уміння.

/Алла Окара, методист ОЦЕВУМ
Ми починали, у нас було зовсім слабо, а зараз і костюми, і виконавча майстерність на належному рівні/

Вже 22 квітня відбудеться обласний фестиваль «Першоцвіт» серед вихованців загальноосвітніх шкіл-інтернатів. Подібні заходи – це нагода заявити про себе, і не лише для дітей, а й для педагогів. Доки юні таланти співали і танцювали, у фойє обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відкрили виставку робіт учасників ще одного конкурсу – з декоративно-прикладного мистецтва. Усі вироби виготовили вихованці інтернатних закладів Полтавщини.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію