Сьогодні – День працівників ДАІ

Майже 270 фахівців Державтоінспекції Полтавщини щодня приступають до виконання своїх обов'язків, забезпечуючи спокій на дорогах області. Сьогодні ДАІшники відзначають професійне свято. Про роботу місцевих інспекторів на шляхах регіону – у нашому наступному сюжеті.

Основний іструмент, який використовує в роботі інспектор ДАІ, – смугастий жезл. Саме з його допомогою відбувається забезпечення порядку на наших дорогах. Одна з основних функцій Державтоінспекції – перевірка справності транспортних засобів, особливо автобусів.

/Володимир Котков, водій
- Ну як? Заважає - все заважає. Але без них ніяк.
- Часто зупиняють?
- Тільки коли порушення/

/Олександр Бабич, водій
Ці перевірки потрібні, звичайно. За свій стаж, вже 30 років, то дуже багато аварій відбувається. І вони, звичайно, потрібні/

Не залежно від погоди інспектори виходять на дороги. Контролюють як водіїв, так і пішоходів. Ось інспектори беруть профілактичні листівки, і навіть в мороз приступають до роботи.

Крім роботи на території населених пунктів, ДАІшники контролюють кордони Полтавщини, несучи службу на стаціонарних постах. Один з таких – в селищі Чутово на межі з Харківською областю.

/Олег Бродський, командир взводу №1 роти ДПС ДАІ Полтавщини
В кінці минулого року було виявлено автомат, гранати, вибухівку перевозив. Також в ході перевірок часто з'ясовується, що в машині є явні ознаки вварення номера кузова/

Одна із функцій, яка додалася протягом останнього року, - участь в АТО. Майже щомісяця 15 інспекторів з Полтавщини вирушають на Схід. Там вже побувало близько 200 чоловік.

/Олександр Крайник, т.в.о. начальника ДАІ Полтавщини
Несуть службу на блок-постах, здійснюють супроводження вантажів, які надходять до цієї зони. За рік (тьху-тьху-тьху) ніхто не отримав поранення, і надалі, щоб і не було/

З початку року, розповідає Олександр Крайник, сталося 149 ДТП, тоді як минулого – 167. Але, не дивлячись на зменшення кількості аварій, загиблих в них стало більше – з 28 до 41.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію