Щосуботи полтавці можуть придбати продукцію за зниженими цінами від місцевих виробників

Вже традиційно щосуботи полтавці можуть придбати продукцію за зниженими цінами від місцевих виробників. Ярмарок «вихідного дня» відновили за ініціативи губернатора Валерія Головка. Таким чином влада намагається контролювати ціни на споживчому ринку. Ця субота не стала виключенням, і для жителів та гостей Полтави провели передвеликодній ярмарок.

Субота. 7 година ранку. Вулиця Шевченка. Частина продавців вже торгують, частина – лише розкладають свій товар. Подивитися, що пропонують на ярмарку, прийшла Ніна Іванівна.

Насіння на ярмарку пропонують від полтавських виробників. Продавці говорять: його якість перевірена часом.

/Микола Анацький, продає насіння
У нас все перевіряється через лабораторію. Багато продукції з-за кордону – Голандія, Польща, Франція. Багато огірків, помідорів, моркви/

Крім насіння, пенсіонерка придбала ще й олію. Загалом проведення ярмарку вважає вдалим кроком.

/Ніна Чернишова, прийшла на ярмарок
Ініціатива проведення святкового ярмарку – це дуже зручно. Все доступно, особливо ціни. Ми дуже задоволені і дуже вдячні/

Особливу цікавість у покупців викликали продукти бджільництва, оскільки тут можна було продегустувати різні сорти питного меду.

/ІНТЕРШУМ
Куштує питний мед/

Петро Деркач має власну пасіку в Абазівці. Відтак, крім меду, продає й інші продукти.

/Петро Деркач, продає продукцію бджільництва
Займаюся виробництвом бджолиної обмішки, яка корисна для людей похилого віку і сердечників. Я й сам сердечник, і щодня вживаю по чайній ложці бджолину обмішку/

Чималі черги збиралися біля лотків з олією та цукром.

/ІНТЕРШУМ
Закликають купити цукор/

Самі ж паски продавали як за 6,5 так і за 25 гривень. Саме такі були найбільш популярні. Крім цього, попитом на ярмарку користувалися крупи, масло, ковбаси.

/Бліци
- Купив красивих пасочок, цукор дешевий. Його такого ніде більше немає.
- Дуже малий ярмарок, нема дуже машин. Дуже мало. Хочеться більшого. М'ясного хочеться, щоб більше було. Крупи є, яйця є, м'ясного, ковбаси.
- Диканьську пробував, а абазівську ще ні. От зараз з кумом попробуємо/

Подивитися, як йде ярмарок, прийшов і губернатор Валерій Головко. Зазначає: проведення ярмарків вже має певні результати.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
По-перше, ми сьогодні інтервенцію робимо за рахунок знижених цін. У нас інших важелів впливу на ринку споживчому майже немає. Ми сьогодні пропонуємо товари від полтавських виробників за нижчими цінами/

Наступний ярмарок пройде вже цієї суботи по вулиці Шевченка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію