У бібліотеці-філіалі №7, що на Половках, діти радували дорослих

У бібліотеці-філіалі номер 7, що на Половках, діти радували дорослих. Вихованці тамтешнього народознавчого гуртка нагадали власним батькам, що родина – понад усе. 

Ці дітки відвідують бібліотечний філіал №7, що на Половках, не рідше, ніж двічі на тиждень. Причому, не тільки як читачі. Тут проходять незвичні уроки народознавства. Через музику, пісню та танець другокласники 32 гімназії вивчають українські звичаї. Це свято малі присвятили власним батькам та мамам.

У 2-Б класі – шестеро діток, чиї батьки пам'ятають такі ж свої уроки. Колись вони теж були учнями Ольги Володимирівни, тепер привели до неї своїх дітей. Ноу-хау учителя цього класу – виховання музикою.

/Ольга Осаулко, класний керівник 2-Б класу Полтавської гімназії №32
Вже дуже давно, багато років музика Сенсанса, Поля Маріа, Бетховена, Шуберта, Зубкова, Чайковського звучала на уроках читання, образотворчого мистецтва, на уроках трудового навчання – постійно. Діти люблять музику, і тому ми із великим задоволенням ходимо у гурток народознавства у філіалі-бібліотеці №7/

/Тетяна Дольник, мама
Я навчалася в класі Ольги Володимирівни. Були в нас сопілки, навчалися – це дуже подобалося/

/Алла Мартиненко, мама
Ми уже знаємо багато пісень, знаємо ноти, ми із задоволенням слухаємо його виконання вдома/

Щосуботи та щочетверга бібліотечну тишу порушує дитячий спів. Працівники кажуть: уже звикли, бо тут – не просто книгозбірня, а культурний осередок.

/Людмила Заливча, завідуюча бібліотекою-філіалом №7 Полтавської міської ЦБС
Наприклад, для людей старшого покоління у нас прцює гурток «Українські вечорниці», де кожен може розкрити свої творчі здібності. А от для молодших користувачів у нас працює гурток «Веселі всезнайки», де діти опановують музику/

Тут переконані, що діти, виховані мистецтвом, зможуть творити добро та берегти красу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію