Костянтин Жеваго готовий вкласти кошти в реставрацію Кадетського корпусу

Костянтин Жеваго готовий вкласти кошти в реставрацію Кадетського корпусу. Про це сьогодні куратори проекту з реконструкції об'єкту повідомили на брифінгу за участі громадськості. В останніх до доповідачів було багато запитань, на які, щоправда, відповіді так і не отримали.

Якщо не розпочати реставрацію Кадетського корпусу зараз, відновити будівлю не вдасться ніколи, можна буде хіба що відбудувати її заново. На цьому наголошували куратори з реконструкції об'єкту під час зустрічі з журналістами. За їх словами, Костянтин Жеваго готовий стати інвестором.

/Сергій Опанасенко, куратор проекту з реконструкції Кадетського корпусу
Конструктивні елементи корпусу зносились, що призвело до руйнування будівель і втрати кількості архітектурних деталей. Але продовжити термін життя історичної будівлі можна за допомогою проведення комплексу реставраційних робіт/

За словами кураторів проекту з реконструкції Кадетського корпусу, вже створили робочу групу зі спеціалістів у галузі будівництва та архітектури. Але поки що питання – на етапі громадських слухань.

/Андрій Войтко, куратор проекту з реконструкції Кадетського корпусу
На сьогоднішній день є близько 5 серйозних реставраційних організацій, які мають великий досвід роботи в Україні, зокрема в Києві, в Києво-Печерській Лаврі, і навіть у країнах Ближнього Зарубіжжя/

Присутні на зустрічі представники громадськості вимагали, щоб їх теж включили до складу робочої групи, яка займатиметься питаннями реконструкції. Вони висловили побоювання, що у них можуть просто відібрати об'єкт, який належить громаді.

/Ігор Головатий, представник громадськості
От які умови? Назвіть мені умови інвестора! Ось, наприклад, я хочу вкласти гроші, я кажу: «Хлопці, ось я даю гроші тільки за цієї умови!»/

Але відповіді на свої запитання громадські активісти так і не почули, куратори проекту зізналися: поки що їх не мають. Що буде у приміщенні Кадетського корпусу після його реставрації, теж не відомо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію