Цього року на Полтавщині планують видати 8 соціально значущих книг місцевих авторів

Цього року на Полтавщині планують видати 8 соціально значущих книг місцевих авторів. Такі рекомендації надали за результатами засідання члени відповідної Експертної ради. Проте остаточне рішення прийматимуть члени двох депутатських комісій. Скільки коштів загалом планують виділити на випуск соціально значущих книг, знає Крістіна Брігіда.

Після річної перерви вони знову зібралися обговорити випуск соціально значущих видань Полтавщини. На розсуд членів Експертної ради, до якої входять представники культурної сфери області, запропонували кілька десятків книг місцевих авторів, які вже побачили світ, або ще тільки готуються до друку.

/Артем Бабак, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА
Це 11 творів, які вже затверджені. Сьогодні додатково у нас є 22. Зрозуміло, що 33 назви, які ми будемо розглядати/

Заявки з пропозиціями щодо укладення переліку соціально значущих книг подаються видавництвами та видавничими організаціями. Їх фахівці оцінюють за кількома критеріями. Найперше – це актуальність, новизна пропонованої теми, сприяння розвитку національної культури українського народу та патріотизму. У поточному році заплановано збільшити фінансування випуску цих видань.

/Артем Бабак, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА
Ми рухаємося у рамках Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери. І в минулому році було закладено 650 тисяч гривень. У цьому році ми маємо 750 тисяч гривень/

Експертна рада розглянула всі запропоновані видання. До переліку пріоритетних, тобто тих, які будуть випущені протягом 2015 року, фахівці рекомендували занести 8 книг. Далі, після здійснення усіх економічних обрахунків, проект Плану випуску соціально значущих видань надійде на розгляд депутатських комісій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію