Американець подарував полтавським правоохоронцям колекцію ножів з авторським гравіюванням

Американець подарував полтавським правоохоронцям колекцію ножів з авторським гравіюванням та тактичні рукавиці. Ерік Сперк подолав тисячі кілометрів, аби у такий спосіб підтримати українських захисників. Що спонукало іноземця допомогти нашим учасникам АТО – дивіться далі у випуску. 

Минулого року американець Ерік Сперк вперше побував в Україні. Ця поїздка справила на нього велике враження. Тому, говорить, нині вирішив допомогти українським захисникам. Із далекої Оклахоми Ерік привіз військові рукавиці та свою невелику колекцію ножів з авторським гравіюванням.

/Ерік Сперк, американець
Оцей ніж був зроблений власноруч. Це найперший зразок, який створив майстер з Техасу. Зроблений він на замовлення, і на ньому написані слова «Для бійців з України». Цей напис – для підняття бойового духу та патріотизму/

Полтавські правоохоронці були приголомшені таким подарунком. Їх також надзвичайно вразило відношення звичайного іноземця до ситуації, яка зараз склалася в Україні.

/Дмитро Можаєв, заступник начальника Управління громадської безпеки УМВС Полтавщини
Управління МВС України в Полтавській області висловлює щиру вдячність пересічному американцю, який небайдужий до тих проблем, які відбуваються у нас у державі, який переймається цими проблемами і намагається допомогти нам у тій нелегкій боротьбі, яку зараз ми ведемо/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію