У квітні усіх десятикласників Полтави безкоштовно навчатимуть стрільбі із дрібнокаліберної гвинтівки

У квітні усіх десятикласників Полтави безкоштовно навчатимуть стрільбі із дрібнокаліберної гвинтівки. Заняття проходитимуть на базі тиру 14-ї гімназії. Кошти на це спрямували із міського бюджету. На одному із таких навчань побували наші кореспонденти. 

Десятикласниця Катерина Касьяненко вперше тримає зброю, вона щойно вистріляла усі патрони. Потрапити в ціль, говорить, – непросто.

/Катерина Касьяненко, учасниця навчально-тренувальних стрільб
У нас була лекція, навчали, як тримати зброю, був повний опис зброї і правил безпеки/

Разом зі старшокласниками стріляв і міський голова Олександр Мамай, щоправда, не із дрібнокаліберної гвинтівки, як вони, а з карабіна Симонова.

/Лайф
О.Мамай стріляє. Результат – кулі прямо в ціль/

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
У нас у 8, 9, 10 класах були уроки військової підготовки. Нині вирішили відновити їх у кожній школі, щоб учні 9, 10, 11 класів отримували не лише теоретичні знання з військової підготовки, а й практичні/

На це з міського бюджету вже спрямували 25 тисяч грн. Заняття проходитимуть на базі тиру 14-ї гімназії. Дітей познайомлять зі стрілецькою та вогнепальною зброєю, відпрацюють практичні навички стрільби з дрібнокаліберної гвинтівки.

/Роман Солодовник, учасник навчально-тренувальних стрільб
Не хотілося б тримати зброю в руках в інших місцях, окрім тиру, на уроках захисту Вітчизни/

/Анастасія Токар, учасниця навчально-тренувальних стрільб
Емоції переповнюють, таких відчуттів я ніколи не мала. Сподіваюся, що ще не один раз спробую себе в мистецтві стрільби, але не в реальному житті, бо як не крути, а все це страшно/

Діти радіють можливості отримати навики стрільби, раніше більшості це так зване «задоволення» було недоступним: один вистріл із дрібнокаліберної гвинтівки коштує 5 грн. Головне, говорять інструктори тиру, – дотримуватись правил безпеки, щоб не зашкодити собі та оточуючим.

/Олександр Хвостенко, інструктор зі стрільби
Якщо дитина себе добре поводить, виконує всі наші вимоги, – вона добре навчається/

Дисципліна у тирі – на першому місці. Передбачається, що упродовж квітня у навчально-тренувальних стрільбах візьмуть участь 1270 школярів Полтави.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію