Про те, як повинні вдосконалювати себе вчителі, говорили на міжнародному форумі з педагогічної майстерності

Про те, як повинні вдосконалювати себе вчителі, говорили на міжнародному форумі з педагогічної майстерності. Подібний захід на Полтавщині пройшов вперше. Унікальний форум провели в Інституті післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського.

Форум педагогічної майстерності – комплексний захід, який об'єднує наукову думку та найкращі педагогічні практики щодо вдосконалення професійної діяльності. Вчитель у своїй роботі, говорить професор Лідія Хомич, повинен постійно зростати.

/Лідія Хомич, заступник директора Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих
Починаючи від педагогічної умілості, яку він здобуває, навчаючись у ВНЗ, потім формування педмайстерності, педагогічної творчості, і врешті – педагогічного новаторства, яке є квінтесенцією розвитку педмайстерності/

На форумі науковці обговорили створення оптимальних соціально-педагогічних умов для становлення особистості кожного учня, його інтелектуального розвитку, а також виховання кращих моральних якостей та духовного збагачення школярів.

/Сергій Клепко, проректор з наукової роботи ПОІППО ім.М.Остроградського
Як і вчителі знають, і як батьки добре знають, сьогодні учень дуже відрізняється від того учня, який був 5 років, 3 роки тому. Тому ми хочемо підняти проблему розвитку і саморозвитку педагога/

Організатори заходу переконані: ключовими орієнтирами формування педмайстерності є самовиховання, саморозвиток загальної та педагогічної культури, засвоєння професійних знань, громадська активність і педагогічна практика.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію