У Галереї мистецтв відкрилася Великодня виставка дитячої творчості

У Галереї мистецтв відкрилася Великодня виставка дитячої творчості. Серед експонатів – роботи не лише полтавців, а й вихованців будинків дитячої та юнацької творчості з Кременчука, Гадяча, Опішного, а також – Решетилівського навчального закладу «Ромашка». Родзинкою виставки став майстер-клас зі створення писанки, у якому взяли участь і наші кореспонденти. 

Серед учасників Великодньої виставки дитячої творчості – вихованці гуртків та мистецьких колективів з Полтави, Кременчука, Гадяча, Опішного, а також – професійні майстри народного мистецтва. Родзинкою заходу став майстер-клас зі створення писанки, який провели вихованці студії «Соняшник».

/Софія Перехрест, вихованка мистецької студії «Соняшник»
У нашій сім'ї кожного Великодня розписують писанки, роблять крапанки, а бабуся виготовляє смачні паски. Наша сім'я дуже шанує Великдень/

/Інеса Денисенко, вихованка мистецької студії «Соняшник»
Я малюю писанки кожну Паску, дарую їх своїм друзям. Порівнювала свою першу писанку і теперішню, то я краще почала/

Навчили робити писанки і нашу знімальну групу. Порожнє яйце спочатку протерли оцтом, потім за допомогою спеціального «писачка» нанесли малюнок воском та занурили яйце у розчин на основі харчових барвників. Тільки-но воно підсохло, очистили від воску, для цього його просто розплавили. Як виявилось, всі ці етапи у виготовленні писанки – не головне.

/Анна Яворська, педагог мистецької студії «Соняшник»
Щоб вона несла добро людям, потрібно з таким настроєм її і писати, деталі можна дізнатися з різних джерел/

Загалом Великодня виставка дитячої творчості вмістила понад 200 творів. Роботи виконані у різних техніках. Це писанкарство, художній розпис, витинанки, паперопластика, в'язання гачком, ляльки-мотанки, аплікація, кераміка, живопис. Цей перелік ще можна продовжувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію