Цікаві речі, які помітив губернатор у роботі підрозділів адміністрації, можуть лягти в основу кримінальних справ

Більше половини працівників департаментів обласної адміністрації не довели губернаторові, що мають право працювати. Як наслідок – держслужбовців чекають скорочення. А деякі управління – об'єднання. Далі – більше: керівник області Валерій Головко не відкидає і того, що його аналіз роботи держслужбовців може дати старт криміналу. Про це а також про свої умовні сто днів голова Полтавської облдержадміністрації розповів у вівторок журналістам.

Він вирішив не сидіти традиційно за столом. А покликав журналістів на так звані підсумки 100 днів на посаді губернатора на розмову у власному кабінеті. Розсадивши журналістів напівколом, Валерій Головко привчає себе і ЗМІ до розмов про те, чим займається адміністрація. Чиновник говорить: це не традиційний звіт, хоча перші запитання від журналістів – про те, що голова вважає головними досягненнями у роботі.
Точно, запевнив Валерій Головко, вже розібрався із тим, чим займається обласна державна адміністрація. І має про що розказати.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Багато речей цікавих. Я думаю, що впродовж певного часу деякі речі, негативні у тому числі, у роботу деяких департаментів, з'являться і в публічній площині, і на шпальтах газет. Я буду звітуватись з цього приводу. Може, деякі речі в подальшому ляжуть в основу кримінальних справ/

Голова розповів, що ініціював реорганізацію в системі облдержадміністрації. Це передбачає скорочення та об'єднання певних управлінь, створення галузевих міністерствам департаментів. Так має з'явитись Департаменти молоді, сім'ї і спорту та житлово-комунального господарства і капітального будівництва. Минулого тижня, зазначив губернатор, очільники нині існуючих департаментів проходили співбесіди, під час яких захищали свою життєздатність. 60% працівників не змогли довести це Валерію Головку. Працівники багатьох управлінь, за його словами, працюють ситуативно, тобто, лише виконують завдання керівника.
До «плюсів» очільник області зараховує, у першу чергу, опіку демобілізованими полтавцями.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Єдина область, яка розробила таку, я вважаю, потужну програму щодо супроводу демобілізованих, які повертаються з зони АТО. Ми не просто квітами, привітаннями зустрічаємо наших захисників. Ми сьогодні відправляємо їх на відпочинок. На жаль, у нас немає ще того часу, щоб прозвітуватись про наявність потужного серйозного центру реабілітації бійців/

Втім у місцевих санаторіях, запевняє чиновник, бійці безкоштовно обстежуються і лікуються.
Зізнався губернатор, що за три місяці встиг об'їздити область лише на 30%. Але запевнив, що за цей час вдалося більше полтавських молочних підприємств залучити до постачання продуктів у комунальні заклади.
Пообіцяв Валерій Головко до травня відзвітувати про забудови в історичному центрі Полтави. Зокрема, перевірити наявність усіх документів та дозволів, і роль у цьому ДАБК. А в разі порушень – звертатись до прокуратури.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію