Правоохоронці за добу розкрили цинічний напад на водія таксі

Позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років може загрожувати  чоловікам, які днями здійснили напад на таксиста. Троє мешканців Полтавської області завдали водію тілесних ушкоджень та заволоділи його автомобілем. Розшукати їх правоохоронцям вдалося лише за добу.

Про розбійний напад неподалік Полтави в міліцію повідомив працівник одного із сільських барів. До нього після отриманих ушкоджень ледь зміг дістатися самотужки 37-річний водій таксі. Як стало відомо, його автомобіль забрали невідомі чоловіки, яких той підвозив до одного з населених пунктів.

/потерпілий
Десь від мосту 300 метрів від'їхали. Той, який позаду сидів, накинув на мене зашморг. Той, який сидів біля мене, намагався мої руки (це все робилося на ходу автомобіля) прибрати з керма та заглушити двигун/

Двох нападників правоохоронцям вдалося розшукати протягом однієї доби.

/Анатолій Кишиченко, заступник начальника Полтавського РВ УМВС України в Полтавській області
У ході проведення оперативно-розшукових заходів було затримано двох чоловіків, які причетні до вище зазначеного злочину. Дані особи – мешканці Полтавської області. Раніше до кримінальної відповідальності вони не притягувалися/

За свій вчинок ці чоловіки можуть потрапити за грати на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію