У Полтаві знову говорили про ЗНО

Цього року обов'язковою умовою для отримання атестату про загальну середню освіту є проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, яке відбудеться вже 24 квітня. Про організацію цієї процедури на Полтавщині йшлося на засіданні в обласній державній адміністрації. 

Із 2008 року обов'язковою умовою вступу до вищих навчальних закладів є проходження зовнішнього незалежного оцінювання. 21-го і 28-го березня пройшло пробне ЗНО з усіх предметів, у якому взяли участь 6280 учнів, а це – понад 94% від загальної кількості зареєстрованих. Вже 24 квітня має відбутися ЗНО з української мови та літератури. Новацією є те, що його результати зараховуються як державна підсумкова атестація за курс повної загальної середньої освіти. Тож, щоб отримати атестат, усі 11-класники повинні скласти ДПА у формі ЗНО. Проте, це не єдина особливість цього року.

/Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
Більше 11 тисяч абітурієнтів сядуть за парти, такої великої кількості у нас ще ніколи не було. Це зобов'язує нас не лише додатковий округ у Пирятині створити, це додаткове навантаження на всі округи ЗНО. Друга особливість – значний розрив між першим днем тестування та іншими днями/

Наступне ЗНО відбудеться більш ніж за місяць – на початку червня. Нині головне – подбати про безпеку учасників процесу, наголошували на нараді в обласній державній адміністрації.

/Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА
Те, що воно буде проведено, – немає сумнівів, зокрема, у фаховості наших викладачів. Але щодо безпеки, тут потрібно приділити увагу. Був запрошений керівник управління МВС, в.о. начальника управління ДСНС, їм доведено розпорядження голови ОДА, положення по проведенню ЗНО, визначено напрямки руху і де буде відбуватись це ЗНО/

Цього року на Полтавщині працюватиме 43 пункти тестування у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах, Гадячі та Пирятині.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію