Щороку 7 квітня світова спільнота відзначає День здоров'я

Щороку 7 квітня світова спільнота відзначає День здоров'я. До цієї дати у різних куточках земної кулі відбуваються різноманітні заходи, спрямовані на підтримку активного способу життя, здорового харчування та боротьбу з поширенням різноманітних захворювань. Не оминули своєю увагою День здоров'я і в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Як у цьому виші закликали молодь до активного способу життя, бачили наші кореспонденти.

У вівторок звичайна перерва у Полтавському університеті економіки і торгівлі перетворилася на фітнес-паузу. Її проведення ініціювали представники Студентської ради. Кілька десятків хлопців та дівчат прямо у холі влаштували своєрідну хвилинку фізичної активності.

/Сергій Котелевець, студент ПУЕТ
У нашому суспільстві без спорту – ніяк. У нас є багато шкідливих звичок, які треба якось «відшкодовувати». Треба займатися спортом для власного здоров'я, для власних фізичних можливостей/

Останнім часом, говорять студенти, здоровий спосіб життя став не лише даниною моді. Без нього неможливо уявити імідж сучасної молодої людини.

/Валентина Чуприна, студентка ПУЕТ
Це – здорове харчування, це сон, це спорт і, звичайно, активна діяльність/

Утім зацікавлення молодого покоління у спорті було б неможливим без наявності відповідної бази для тренувань та звичайних занять з фізичного виховання.

/Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ
Студентам надаються великі можливості займатися фізичною культурою та спортом, руховою активністю, виховувати потребу у руховій активності – два сучасних спорткомплекси, тренажерні зали, ігровий зал, майданчик зі штучним покриттям, зал для боротьби, зал для занять боксом і фітнес-студія/

Серед студентів та випускників університету – не один майстер спорту та переможці різноманітних змагань та світових чемпіонатів.

/Юрій Шеремет, випускник ПУЕТ
На сьогоднішній день я є майстром спорту з кіокушин-карате та кікбоксингу. Був переможцем Кубку світу, ставав срібним призером Чемпіонату світу з кікбоксингу та срібним призером з кіокушин-карате. Спорт – це невід'ємна частина життя. Адже людина, яка займається спортом, завжди ставить перед собою цілі, а в спорті не буває лише перемог, бувають і поразки. За рахунок цього людина гартує свій характер/

У Всесвітній день здоров'я кожна академічна група вишу презентувала власно створені плакати. На них студенти закликали до активного способу життя та відмови від шкідливих звичок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію