Кадетський корпус: чи скресне крига вже цього тижня?

Зрушення у долі Кадетського корпусу: вже цього тижня може стати відомо, що буде із пам'ятником культури. Принаймні, так обіцяє губернатор Валерій Головко. Під час минулої семиденки він провів перемовини з Костянтином Жеваго щодо перспектив будівлі. Зокрема, яку роль у цьому може зіграти бізнесмен – дивіться далі.

Нинішнього тижня почнуться переговори про долю полтавського Кадетського корпусу. З такої новини розпочав щотижневу апаратну нараду губернатор Валерій Головко. Найбільш імовірно, що інвестором цього проекту буде Костянтин Жеваго. Попередня розмова з бізнесменом уже відбулася.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Домовились так, що сьогодні після апаратної наради я зв'язуюсь з його контактною групою, вони готують певну презентацію. Мабуть, в четвер вони приїдуть. І ми почнемо з контактною групою, яка працює у форматі ГО «Кадетаріум», почнемо працювати щодо визначення цільового використання цього об'єкта. І плани щодо проекту. І коли ми зможемо побачити початок відновлення будівельних робіт/

Чиновники обіцяють інформувати громадськість з цього питання та уникати кулуарних розмов.
Обговорювали під час наради й іншу стратегію – енергозбереження на 2015 рік. Фахівці запевняють: провели аналіз потенціалу відходів. Так порахували можливості деревини, яку можна використовувати у якості альтернативного виду палива.

/Едуард Рева, перший заступник директора Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА
Тепловий потенціал дров у Полтавській області становить близько 27 мільйонів метрів кубічних природного газу. Це еквівалент місяця роботи «Полтаватеплоенерго». За місяць усе – і все/

Відходи ж, наприклад, від соняхів на 85-90% використовуються самими олійноекстракційними заводами та експортуються за кордон.
Деякі заклади вже переводять на альтернативні види палива, але не повністю.

/Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
Сьогодні опалюється повністю Лохвицька центральна районна лікарня, минулого року перевели Чутівську, частина – Диканська, Гадяч. Але не відключена система та, яка є, – на всякий випадок/

У підсумку керівники вирішили доопрацювати питання і скласти детальний план регіональної стратегії не лише на 2015 рік. У документі, зокрема, хочуть прописати конкретні заходи і дати виконання з впровадження альтернативного заміщення природного газу.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Ми плануємо, що до 1 травня приблизний скелет цієї концепції у нас з'явиться/

На думку голови, це дасть енергетичну безпеку і стабільність тарифів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію