В Музеї Короленка – виставка робіт вихованців Полтавської художньої школи

В Полтавському літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка відкрилася виставка робіт викладача Полтавської художньої школи Дениса Городничого та його вихованців. Багато юних художників презентують свої малюнки широкому загалу вперше. Для них це, кажуть, – справжнє свято.

Ідея підготувати спільну виставку, розповідає викладач Полтавської дитячої художньої школи Денис Городничий, виникла рік тому. Нині задум втілили у життя. До експозиції увійшли живописні роботи художника та малюнки його вихованців.

/Денис Городничий, викладач Полтавської дитячої художньої школи
Ми працюємо разом, я, навчаючи їх, сам вчуся і вони вчаться. Хотілося б, щоб було більше робіт, доводиться їх у дітей вимагати, але думаю, вони ще виправляться/

Більшість робіт, які склали основу експозиції, виконані гуашшю. У всіх – одна тематика – прихід весни. Картина вихованця дитячої художньої школи Артема Мишняка так і називається – «Зима відступає».

/Артем Мишняк, учасник виставки
Коли іду до школи, я дивлюся на навколишній світ, і це мені допомагає при створенні робіт/

У художній школі, розповідає Денис Городничий, діти отримують академічну основу, яка необхідна для здобуття фахової освіти.

/Аліна Стовба, учасниця виставки
Це не тільки композиція, живопис, малюнок. Це історія мистецтв, скульптура, робота в матеріалі/

Для декого з дітей ця виставка – перша спроба показати свої творчі здібності широкому загалу, адже музей Володимира Короленка, де вона експонується – відвідуване місце. Тут бувають не лише полтавці, а й гості із інших регіонів України та з-за кордону.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію