7 років комунальники обіцяють полагодити дах в одній з 5-типоверхівок Полтави

Пенсіонерка Любов Гордєєва вже 7 років пише листи до комунальників, аби ті полагодили дах у їх будинку. Щоразу в дощову погоду стіни квартири перетворюються на суцільну мокру пляму. Ось і з останніми зливами ситуація традиційно повторилася. Чи планується найближчим часом ремонт покрівлі, дізнавалися наші кореспонденти.

Любов Павлівна проживає на 5-му поверсі у будинку по вулиці Шевченка, 115. Останні 7 років намагається добитися у комунальників реакції на свої зверенення щодо ремонту покрівлі та під'їзду. Варто лише зайти у будинок, стає зрозуміло – ремонту тут не було давно. А на останньому поверсі помітні ще й значні сліди протікання даху. Така ситуація – і в трьох квартирах. Житло пенсіонерки – не вийняток. Найбільше від рясних дощів потерпає кухня пані Любові. Тут мокрі плями не встигають висихати. По допомогу жінка звертається регулярно, але отримує одні відписки. А дах тим часом продовжує текти.

/Любов Гордєєва, мешкає у будинку по вул.Шевченка, 115
Біль бере. Ну як так? Чому так? Чи можна так сказати, але який ремонт зараз – дуже крутий зробили в Управлінні ЖКГ. Дуже крутий. Ну як же так? Для них кошти є, для людей – коштів немає/

Ось – лише частина тих відповідей, які отримала пенсіонерка за час листування з чиновниками. У 2011 Любов Павлівні відповіли, що «Ваше звернення взято до уваги і при формуванні плану робіт на наступний рік буде розглянуто можливість виконання робіт». Але 2012-й теж не приніс результатів. Комунальниками таки «Встановлено, що покрівля потребує ремонту. ЖЕО-2 просить врахувати в план поточного ремонту на 2013 рік». І в 2013 управління ЖКГ таки включило цей житловий будинок до переліку адрес, що потребують ремонту покрівлі. Але чомусь так і не відремонтували ні в 2013, ні в 14-му. Чиновники запевняють: вся проблема була у Держказначействі. «У зв'язку із непроведенням платежів казначейством можливість ремонту буде розглянути у наступному році». Чи відбудеться ремонт покрівлі у цьому році, нам так і не вдалося дізнатися, оскільки прес-служба міської ради не телефонні дзвінки не реагує, а в списку на капітальний ремонт покрівлі цей будинок не значиться.

/Любов Гордєєва, мешкає у будинку по вул.Шевченка, 115
Благослови цих людей, щоб вони зрозуміли, що на прохання мешканців потрібно відповідати, тому що небо все записує. Кожна скарга – вона там. Дякую, що Господь дає терпіння, і я інколи плачу. Але й не хочеться плакати, щоб не радувався хтось, що я плачу/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію