У Полтаві вшанували книгу-ювілярку

У Полтаві вшанували книгу-ювілярку. Минуло 150 років, як світ побачило перше видання казки англійського письменника Льюїса Керолла «Аліса в Країні Чудес». Про історію написання цієї книги полтавським школярам розповідали в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного.

П'ятикласники 4-ої школи, вирушаючи цього дня до дитячої бібліотеки, й не думали, що потраплять на святкування Дня народження. Привітання приймає книга «Аліса в Країні Чудес», яка за час свого існування встигла завоювати прихильність читачів по всьому світу.

/Наталія Піскун, заступник директора Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені П.Мирного
Цій книзі у цьому році виповнюється 150 років, тому ми визначили саме такий захід в цей день. І ще хочу додати, що в усіх бібліотеках області проходить таке свято-ювілей/

Одразу після видання цієї книги її автор Льюїс Керрол прокинувся знаменитим. На той час «Алісу в Країні Чудес» читали у кожній англійській родині. Нині серед її фанатів – діти і дорослі усієї земної кулі. І в Полтавській обласній дитячій бібліотеці, розповідають її співробітники, маленькі відвідувачі постійно цікавляться цим твором.

/Марина Зінченко, зав. відділом масової роботи Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені П.Мирного
Психологія дитини, вона не дуже вивчена, і тому, чому дітям подобається ця книга? Мабуть, незвичністю, тим, що дитина переноситься зовсім в іншй світ. Не оцей наш практичний, а якийсь світ фантастики, пригод/

У цей казковий світ, який змалював на сторінках своєї книги Льюїс Керрол, мріють потрапити і полтавські школярі. Перешкоди та випробування, що траплялися на шляху в Аліси, їх не лякають.

/Олеся Гасюк, учениця 5-го класу ЗОШ №4
Дуже хотіла, дуже хочеться опинитися на її місці, але я думаю, я не злякаюся/

Затяті шанувальники «Аліси у Країні Чудес» не лише кілька разів встигли прочитати цю книгу, а й переглянути різні версії мультфільмів про неї. Проте, відзначають, на папері дивний світ здається більш цікавим.

/Валерія Писаренко, учениця 5-го класу ЗОШ №4
Мені більше подобається книга, тому що ти можеш сам уявити ці всі істоти, створіння, дива ці всі/

Не меншим успіхом серед дітей у всьому світі користується продовження пригод Аліси у Задзеркаллі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію