Полтавцям, які попросили відремонтувати покрівлю, у міському управлінні житлово-комунального господарства порадили чекати... Божої помочі

Майже 5 років пенсіонерка Ніна Єфремова пише листи до міського управління житлово-комунального господарства і отримує одну і ту ж саму відповідь: можливість виконання ремонтних робіт буде розглянута за умови відповідного фінансування. У квартирі Ніни Іванівни протікає дах, по всій квартирі розставлені кастрюлі, горщики і пляшки, під час дощу їх потрібно спустошувати кожні пів години. Останнього разу, коли син пенсіонерки був у профільному управлінні, йому відповіли: «Все у руках Бога». Зневірені полтавці звернулися до редакції нашої студії, щоб їх нарешті почули.

За 5 років у Ніни Єфремової, яка мешкає по провулку Давидовського, 15 Б, назбиралась ціла купа відповідей від управління житлово-комунального господарства, остання датована 17 березня цього року. Проте реальної допомоги пенсіонерка досі не дочекалася. Дах протікає, як і раніше, стеля мокра не в якійсь окремій кімнаті, а у всій квартирі.

/Ніна Єфремова, мешканка будинку по пров. Давидовського, 15 Б
- Все підставляю: кастрюлі, миски.
- Багато набігає?
- Так! Через кожні пів години відро води. Не капає, а біжить, починаючи ось із цього кутка і розходиться туди, не капає, а біжить!/

У ЖЕО, говорить пенсіонерка, їй давно порадили, як можна вирішити проблему, щоправда, спосіб цей не дієвий.

/Ніна Єфремова, мешканка будинку по пров. Давидовського, 15 Б
«А ви полізьте на дах, візьміть клейонку, застеліть і цеглиною придавіть». Це в мої 70 років я повинна лізти на дах?/

Оббивати пороги профільного управління Ніні Іванівні допомагає син В'ячеслав, поки що – безрезультатно. Нещодавно, розповідає, усю ніч просидів у кріслі: розставляв посуд по квартирі і виливав воду.

/Лайф
Всю ніч отак сидиш, відро набігло, пішов і вилив/

На запит, який наші кореспонденти надіслали до управління житлово-комунального господарства з приводу ремонту покрівлі, надійшла відповідь, що один в один дублює листи, які отримує Ніна Єфремова. «У 2015-му передбачено виконання ремонтних робіт даного житлового будинку», але «за умови відповідного фінансування». У ЖЕО №2 цю інформацію лише підтвердили:

/Михайло Лукін, заступник начальника КП ЖЕО №2
Наша функція як ЖЕО обмежується лише тим, що ми обстежуємо об'єкт і надаємо управлінню ЖКГ акти про необхідність проведення ремонту. До тих пір, доки не буде фінансування з бюджету, ніхто нічого робити не зможе. Є інший варіант: люди самостійно відремонтують ці дахи/

Сусіди, розповідають Єфремови, так і зробили, відремонтували покрівлю над своєю квартирою за власний кошт.

/В'ячеслав Єфремов
Їм обійшовся ремонт в 50 тисяч грн., звідки такі гроші у матері?/

Останнього разу, коли був у профільному управлінні зі своєю проблемою, розповідає син Ніни Єфремової, почув у відповідь: «Все у руках Бога». Сподіваються на його допомогу і нині, більше чекати її, говорять, немає від кого.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію