Компанія «Надєжда» знову влаштовує суботники

Компанія «Надєжда», відома полтавцям мережею автозаправних станцій, утримує в чистоті усі свої об’єкти. Днями її працівники прибрали територію по вулиці Сакко. Земельну ділянку, яка знаходиться в оренді компанії, місцеві мешканці перетворили на смітник. Озброївшись граблями та іншим інвентарем, колектив «Надєжди» зібрав непотріб... за лічені хвилини.

До Великодня в Україні завжди готувалися заздалегідь: прибирали на подвір’ях та в оселях. Дотримуються багатовікових традицій і зараз. Цю територію, по вулиці Сакко на Дублянщині, орендує компанія «Надєжда». У планах – спорудити тут автозаправну станцію. Для міського бюджету – це 100 тисяч грн. щомісяця. Вже розробили проект будівництва, завезли сотні машин піску, планували розширити вузьку дорогу та створити оперативний пункт швидкої допомоги. Але на вимогу громадськості будівництво призупинили, хоча прокуратура та правоохоронні органи перевірили усі дозвільні документи, вони в порядку. Доки об'єкта немає і земельна ділянка пустує, місцеві мешканці перетворили її на смітник, від якого працівники «Надєжди» не залишили сліду.

/Євген Кущ, начальник Полтавської мережі АЗС ТОВ «Надєжда-Рітейл»
Кожного року ми збираємося на власних об'єктах компанії «Надєжда» для підготовки до весняно-літнього періоду/

/Микола Наливайко, працівник ТОВ «Надєжда-Рітейл»
Територія виявилася дуже захаращеною, занедбаною, люди покидали своє сміття. Наша задача була – прибрати все сміття з території, обкопали молоді деревця, згребли опале листя, сухостій звалили/

Працівників компанії «Надєжда» за робою бачив голова селищного комітету Дублянщини Сергій Прихода. Говорить, планував зібрати людей і провести на цій території суботник, але його випередили.

/Сергій Прихода, голова селищного комітету Дублянщини
Було десь 15 людей із фірми «Надєжда», мішків 30-40 сміття було зібрано, і територія оця вся чиста була, ви ж і зараз бачите: немає ніде сміття, а до цього тут страшне було, справжній філіал міського сміттєзвалища/

У 2014-му компанія «Надєжда» перемогла у міському конкурсі на об'єкт найкращого благоустрою серед установ, організацій та підприємств усіх форм власності. За словами її директора Віктора Батраченка, продовжує відповідну політику і зараз.

/Олександр Крачко, начальник відділу маркетингу і реклами ТОВ «Надєжда - Рітейл»
Там, де «Надєжда», там завжди чистота і порядок, навіть якщо звернути увагу на ту кількість квітів, яка висаджується на полтавських заправках, їх понад 20 тисяч. Це одна із основ ведення бізнесу нашої компанії/

У Полтаві – 8 автозаправних станцій компанії «Надєжда». Лише у лютому вона перерахувала до міської казни понад 640 тисяч грн. згідно із Законом про 5-ти відсотковий акциз.
Поява у місті ще однієї АЗС, за словами керівництва компанії, дозволить створити нові робочі місця, забезпечить додаткові надходження до бюджету, вирішить питання благоустрою території. Будівництво нового об’єкту надасть роботу мінімум двадцяти підрядним організаціям із Полтави.
«Не варто чекати сторонньої допомоги, суботників та запрошень, спільними зусиллями ми зможемо зробити місто кращим, прибравши біля своїх домівок та підприємств», – вважає директор «Надєжди» Віктор Батраченко.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію