У Полтаві офіційно представили головного освітянина області

У Полтаві офіційно представили головного освітянина області. У четвер в облдержадміністрації новий директор Департаменту освіти і науки дав прес-конференцію. Традиційно для посадовців керівник розповів про свої плани. Вислухали обіцянки та пригадали, чим займався держслужбовець до новопризначення, Інна Безугла та Антон Старишко.

Ось так у робочій формі у липні 2013-го ми застали директора 7 школи у навчальному закладі у період відпустки. Тоді Євгеній Ленський власноруч разом з іншими батьками реконструювали школу.

/В КАДРІ: Є.Ленський розповідає, як вони півроку боряться з грибком/

Щоб зекономити кошти – вдавалися до вигадок: самі робили меблі із придбаних матеріалів, для бібліотеки купили економні інфрачервоні обігрівачі.
Тиждень тому його знову призначили директором. Цього разу – над усіма директорами шкіл Полтавської області. Євгеній Ленський тепер очолює Департамент освіти і науки облдержадміністрації.
На першій офіційній зустрічі новоспеченому керівнику згадали загибель дитини під час уроків у 7 школі. Дівчинка померла від вади серця. На це директор Департаменту закинув відсутність у школах медичних сестер на повній ставці.

/Євгеній Ленський, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Якби наш навчальний заклад мав самостійний баланс (до речі, це – децентралізація, це та реформа, про яку всі говорять). Ми 14 рік за фінансовим аналізом закінчили з рентабельністю більше + 200 тисяч. Скільки потрібно, щоб працювала медсестра? Це на рік – 40 тисяч. Ми мали б можливість взяти її в штат. Штатним розписом це можливо. Це я вам як директор школи кажу, а не як директор департаменту. Це болюча для мене тема. Тому я тут/

Євгеній Ленський обіцяє, що у новій програмі розвитку освіти в області, яку мають прийняти, бо попередня завершується, буде пункт про комплексну безпеку в закладах. Цю стратегію планують обговорювати публічно протягом наступних кількох місяців.
Обіцяє новий директор найближчим часом реорганізацію у Департаменті.

/Євгеній Ленський, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Ми плануємо одним із відділів у Департаменті зробити відділ маркетингу і піару. Для того, щоб вивчати потреби споживача. З чого все починається? З навчання. Хто не буде навчатись – той не буде працювати. Але махати шашкою на сьогоднішній день не можна, професіонали там є і хороші/

Анонсує Ленський посилене патріотичне виховання у школах, мотивацію для освітян та підвищення корпоративної культури. Як буде насправді – покаже час.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію