УРАЛ, який ще тиждень тому взагалі не їздив, сьогодні із Полтави попрямував на фронт

УРАЛ, який ще тиждень тому взагалі був «не на ходу», полтавські майстри повернули до життя. Машину, яка зазнала аварії на фронті, відремонтували фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал», і вже сьогодні УРАЛ знову поїхав на Схід.

Ось таким був вантажний автомобіль підвищеної прохідністі УРАЛ близько тижня тому. Тоді його з фронту для ремонту доставили на автобазу комунального підприємства «Полтававодоканал». На вантажівці живого місця не було, розповідають майстри. Але обереги солдатів – ікона та прапор України – збереглися, не дивлячись на складні обставини. Як тільки-но «Коника», так називають солдати цей УРАЛ, привезли в Полтаву, майстри одразу взялися за ремонт. Більше всього він потребував рихтовочно-зварювальних робіт. Але і слюсарям роботи вистачало.

/Олександр Лазько, слюсар з ремонту автомобілів КП «Полтававодоканал»
Гальмівна система не працювала. Перебирали гальма, все робили. Рульове управління теж робилося. По двигуну теж були нюанси, теж робилося/

Працювали після зміни та на вихідних, розповідає слюсар. І вже за тиждень вантажівку відремонтували. Вона готова до нових подвигів.

Відремонтований УРАЛ – не перша технічна допомога, яку надають «водоканалівці» солдатам.

/Вадим Пилипенко, начальник автобази КП «Полтававодоканал»
За період АТО ми надали допомогу в ремонті 4-автомобілів. Це був КАМАз, УАЗ, ГАЗ та УРАЛ. Також зверталися волонтери. Ми відремонтували 2 двигуна для БТРів наших хлопців/

Разом з комунальниками до ремонту долучилася громадська організація «Полтавська громада». Вона по можливості забезпечувала майстрів запчастинами, оскільки з цим, розповідає водій УРАЛа, нині скрутно.

/Руслан Лобатенко, водій
Машина, як машина. Дуже старенька. За відстуності кращого, їздимо на тому, що в нас є. Дуже велике спасибі за це все, за пророблену роботу. Слюсарі та механіки тут працювали дуже. І під дощем робили. Дуже велике спасибі людям/

Цій вантажівці – більше 30 років. І свого часу вона вже побувала на одній війні – в Афганістані. Бійці сподіваються, що з нинішнього конфлікту «Коник» теж повернеться, і обов'язково – з перемогою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію