Діти Полтави відтепер можуть поскаржитися міліції... через інтернет

Поскаржитися через інтернет міліції відтепер можуть діти Полтави. Для них обласна кримінальна міліція у справах дітей створила електронну скриньку. У межах своєї компетенції, кажуть правоохоронці, вони обіцяють реагувати на кожне звернення.

detidovira@ukr.net – електронну скриньку для дітей у міліції щойно створили, про неї ще мало хто знає. Правоохоронці говорять: усі сили кинули на АТО, тож робота з дітьми пішла повільніше. Найперше, чим займаються зараз, – патріотичне виховання та недопущення продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім. На цю скриньку надіються, що вона допоможе як міліції – не виходячи з кабінету виявити дитячі проблеми, так і дітям, які часто не можуть розказати про свою проблему.

/Жанна Ахіджанян, начальник Кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області
Якщо вони не хочуть іти, наприклад, у міліцію, в УМВС за будь-якими порадами, в межах своєї компетенції ми їм надаємо відповіді. Ось, наприклад, є звернення від батька. Звичайно, це не його прізвище, ми розуміємо, що погане харчування у школі/

Щодо цього звернення пані Ахіджанян запевнила: переадресують його до Департаменту освіти. Міліція ж займатиметься своїми прямими обов'язками.

/Жанна Ахіджанян, начальник Кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області
На жаль, на сьогодні ми маємо ріст злочинності сред неповнолітніх, якщо порівняти з минулим роком/

З початку року зареєстровано понад 70 випадків дитячої злочинності, це проти 38 за аналогічний період минулого року. За словами Жанни Ахіджанян, найбільше діти вчиняють дрібних крадіжок. Найчастіше до цього кабінету потрапляють з неблагополучних сімей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію