Всеукраїнський тур співачки Наталії Могилевської «Спасибо, мама» дійшов і до Полтави

Всеукраїнський тур співачки Наталії Могилевської «Спасибо, мама» дійшов і до Полтави. На концерті прозвучали не лише нові композиції, а й пісні, які всім полюбилися давно. За що полтавці люблять співачку, і як вона сама ставиться до пліток про себе – в ексклюзивному інтерв'ю, яке Народна артистка України дала кореспондентам нашого каналу.

На концерт Наталії Могилевської прийшли ті, хто давно захоплюється її творчістю. Після участі Народної артистки України у телепроектах її слухацька аудиторія розширилася. Окрім дорослих у глядацькій залі – багато дітей.

/Анна, захоплюється творчістю Н.Могилевської
Любим дуже Могилевську, я на концерті, правда, вперше, дуже хотіла саме на її концерт потрапити/

/Наталія, захоплюється творчістю Н.Могилевської
Я люблю Наталію за її репертуар, вона для мене – людина, яка дарує людям добро/

/Людмила, захоплюється творчістю Н.Могилевської
Дуже подобається вона як людина, така відкрита, не схожа на інших виконавців, щира/

За словами самої Наталії Могилевської, концертом «Списибо, мама» вона виражає вдячність батькам, Богу і прихильникам творчості.

/Наталія Могилевська, Народна артистка України
Мабуть, він – відображення нинішнього часу. Зараз хвилини радості, тепла, близькості дуже рідкісні і мають зовсім іншу цінність/

Про зірок шоу-бізнесу завжди багато пліткують, Могилевська – не вийняток, особливо зараз, коли артистка набрала кілька зайвих кілограмів.

/Наталія Могилевська, Народна артистка України
Нічого не змінилося у моєму житті з приходом популярності, засмучує лише те, що люди в це вірять. Плітки діють на тих, хто переживає, любить мою творчість, вони засмучуються, можуть плакати, пишуть мені листи. Не варто переживати, все буде добре!/

Наталія Могилевська дала путівку у шоу-бізнес багатьом молодим артистам, таланти яких розкрила під час участі у телепроектах. Кілька сильних «голосів» запросила і в свою команду. Нині вони виходять на сцену разом із Могилевською.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію