37 суб'єктів взяли участь в конкурсі пасажирських перевізників

В обласній державній адміністрації визначали пасажирських перевізників, які працюватимуть на приміських і міжміських автобусних маршрутах області у найближчі кілька років. Це відбувалося в рамках конкурсу, у якому взяли участь 37 перевізників Полтавщини. Кожен із переможців обслуговуватиме не один напрямок, адже маршрутів більше, ніж учасників.

В обласній державній адміністрації пройшло засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників, які працюють на приміських і міжміських автобусних маршрутах області. На конкурс надійшли заявки від 37 перевізників, передбачається, що переможці обслуговуватимуть 59 об'єктів. У більшості випадків, говорить директор профільного департаменту Сергій Марчишинець, – це не один маршрут, а поєднання двох: рентабельного і нерентабельного. При визначенні кращих, розповідає, зважали на репутацію, пасажиромісткість автобусів, наявність протипожежних засобів.

/Сергій Марчишинець, директор Департаменту інфраструктури і туризму Полтавської ОДА
Розпочинаючи від наявності у нього матеріально-технічної бази і закінчуючи фаховими працівниками: механіками, адміністраторами, медиками/

Члени конкурсного комітету вивчили інформацію по кожному перевізнику, враховували і думку громадськості.

/Сергій Марчишинець, директор Департаменту інфраструктури і туризму Полтавської ОДА
Зараз ми звернулися із листом до голів районних державних адміністрацій, ми просимо залучити до обговорення сільських і селищних голів, керівників територій, на яких відбуваються перевезення/

Із переможцями, говорить Сергій Марчишинець, укладуть відповідні договори, термін дії яких для кожного визначатимуть індивідуально, максимум – на 5 років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію