Артистка Полтавського театру ляльок відзначила 45-річний ювілей своєї творчості

Артистка Полтавського театру ляльок відзначила 45-річний ювілей своєї творчості. Й одночасно – день, відколи в її трудовій книжці з'явився перший і єдиний запис про місце роботи. Усі ці дати святкували у п'ятницю разом з Міжнародним днем театру в академічному обласному театрі ляльок разом з глядачами.

Їй важко порахувати, скільки ролей у театрі вона зіграла. Провідний майстер сцени, лауреат премії імені Артеменка, артистка Полтавського академічного обласного театру ляльок Ніна Вербенко має у своїй трудовій книжці єдиний запис. У 70 році вона прийшла сюди працювати, і нині відзначає 45-літній ювілей творчої діяльності.

/Ніна Вербенко, провідний майстер сцени
Коли я відпрацювала 25 років в театрі, я підраховувала точно – це було 100 ролей. А потім я рахувала, але не завжди. 150 ролей, думаю, є. Безумовно, є мої улюблені ролі, які завжди будуть у моєму серці. Це моя перша роль Лисички у «Лісовому годиннику», це «Снігова Королева», надзвичайно обожнюю свою роль – Медузу/

Театр вона називає своєю стихією, бо їй надзвичайно до душі постійні подорожі і виступи. Актор повинен уміти все, але у сценічному житті багато залежить від режисера та художника, говорить артистка. Бо коли усе гарне та красиве, то це завжди викликає бажання грати.

/Ніна Вербенко, провідний майстер сцени
Я завжди цікавлюсь у дітей: які вистави їм подобаються? Вони завжди відповідають, що вистави суто лялькові. Бо вони приходять у театр ляльок. Я всіх обожнюю, люблю і чекаю у своєму рідному, дорогому театрі/

Дзвінок кличе акторів на сцену. Але нині – це не просто вистава, а передують їй привітання з Міжнародним днем театру та ювілеями. Полтавський ляльковий відзначає його 77 рік. У залі – всі місця зайнято, і за графіком у п'ятницю показують «Попелюшку».

/Віктор Козуб, головний художник Полтавського академічного обласного театру ляльок
Не зменшилася кількість глядачів. Ви самі можете побачити, глядач іде. Всі батьки хочуть своїм дітям добра, щоб їх навчали всьому найкращому. Менше злому та агресії/

Для театралів це свято великомасштабне, адже працюють вони для глядача. Тим паче, запевняють ювіляри, що актори виходить на сцену виключно в очікуванні оплесків за свою роботу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію