Студрада міста намагається розворушити студентів Полтави

Розворушити студентів Полтави намагається Студрада міста. Активна молодь переконана: вони мають боротися за свої права, а не тільки організовувати дозвілля. Планують почати із пільг на проїзд у міському транспорті, власного кабінету та покращення роботи студентської поліклініки. 

Як бджоли перед вуликом ворушиться студентство у Юридичній академії. По 15 чоловік із кожного вишу на форум скликала студентська рада міста Полтави. Її започаткували іще за часів Анатолія Кукоби, до 2008 студентський мер був радником міського голови та членом виконкому міської ради. Останніми роками повноваження втратилися, у студради забрали приміщення. Від 25 листопада минулого року студентське самоврядування міста знов заворушилося, того дня студенти обрали свого мера. На руку молоді грає зараз новий Закон України «Про вищу освіту». Він дає більше повноважень студентському самоврядуванню.

/Олександр Глазов, голова Студентської ради м. Полтава
Ми ведемо роботу по пільговому проїзду та поліклініці студентській, листи писали, будемо звертатися у адміністрацію у зв'язку із тим, що зараз не працює пільгова програма для студентів, а повинна бути, бо в законі України вказана. В міському транспорті раніше було в комунальному підприємстві пільги 50%, зараз їх не передбачено/

Студентський актив нарікає на пасивність молоді і закликає займатись не тільки дозвіллям, а й більше цікавитися своїми правами.

/Євгенія Бабич, голова Студентського парламенту Полтавської Юридичної академії
Проблема мотивації – на першому місці, що стосується інших аспектів студентського самоврядування, то це організаційне забезпечення. Студентська рада міста не має свого власного кабінету – на жаль, оце все дає такі збої в роботі/

Органи студентського самоврядування мають захищати права студента того закладу, в якому функціонують, також, згідно із новим законом, вони отримали значний вплив при обранні керівника навчального закладу. В рамках форуму, крім обговорення нагальних проблем, були також заплановані тренінги для представників студентського самоврядування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію