Неприбирання території навколо власного будинку може вилитися полтавцям у чималий штраф

Від 340 до 1360 гривень штрафу можуть сплатити полтавці за неприбрану територію навколо своїх будинків. Особливо це стосується мешканців приватного сектору. Відтак фахівці інспекції по контролю за благоустроєм міста закликають городян не ігнорувати вимоги та звернути увагу на чистоту біля власних будинків.

Пані Тамара проживає в приватному секторі по вулиці Карла Лібкнехта. Щороку біля свого будинку висаджує клумбу з квітами – тюльпани, півники, гладіолуси. Ось і цієї весни з приходом тепла одразу взялася за роботу.

/Тамара Кулакова, мешкає у приватному секторі
Щороку в мене тут квіти квітнуть, красиві, вибір великий. Але були гладіолуси в цьому році, то вирвали з корінцями. Я хочу, щоб була красота, щоб люди йшли і любувалися. Але мало землі. Треба, щоб більше було, щоб все у квітах, у зелені, щоб красиве було/

Таких, як пані Тамара, розповідають в Інспекції по благоустрою, небагато. Хоча, згідно з вимогами, мешканці приватного сектору зобов'язані прибирати навколо своїх будинків.

/Олег Діденко, головний спеціаліст Інспекції по контролю за благоустроєм м. Полтави
Згідно Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті Полтава, мешканці приватного сектору зобов'язані, всі без виключення, прибирати прилеглу територію від межі забудови на відстані до 5 метрів/

Не лише біля свого будинку, а й на майданчику для сміттєвих баків прибирає Юрій Кулаков. Чоловік скаржиться: полтавцям часто легше викинути сміття біля баку, а не в бак.

/Юрій Кулаков, мешкає у приватному секторі
І місцеві, і проїжджають машиною. Ліньки вийти, взяв кинув пакет зі сміттям і поїхав далі/

Разом з подружжям благоустроєм свого подвір'я займається і їх маленький сусід Єгор. Хлопець завзято підмітає тротуар. Взяти приклад з цих людей закликає полтавців Інспекція по контролю за благоустроєм.

/Олег Діденко, головний спеціаліст Інспекції по контролю за благоустроєм м. Полтави
Основна маса ще не бралася до роботи. Хоча ми закликаємо всіх зробити внесок у прибирання міста під час двомісячника чистоти, щоб воно стало красивим і затишнішим/

Якщо ж вимоги Інспекції будуть проігноровані, на порушників чекає штраф від 340 до 1360 гривень. Щодня інспектори складають близько 5 адмінпротоколів на мешканців приватного сектору.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію