Полтавці вирушили на Схід України

Полтавці вирушили на Схід України. У середу відбулася чергова ротація добровольців батальйону спецпризначення «Полтава». Замінити бійців наразі вирушили кілька сотень полтавців. Хто поїхав у зону АТО вперше, і кого прихопили з собою ті, хто воює вже з самого початку бойових дій, – розповість Інна Безугла.

Олександр збирається вирушати у зону АТО не вперше і не вдруге.

/Олександр
Я воюю вже майже рік. З революції – одразу на Схід. Настрій, як завжди, бойовий. Це ж держава, як може бути інакше?/

Івана проводжає на захист України бабуся. Це буде його перша поїздка на Схід.

/Іван, доброволець батальйону «Полтава»
Хвилюємось трохи, однак надіюсь, що все буде добре, все буде в порядку/

Доброволець говорить: відправляється на антитерористичну операцію з підтримкою волонтерів.

/Іван, доброволець батальйону «Полтава»
Кожен сам собі знаходив волонтерів, які допомагали знаходити спорядження та інші предмети, які можуть знадобитись у зоні АТО. Взуття, літній камуфляж, розгрузка/

На плацу, де традиційно відбувається офіційне шикування бійців, вони перед від'їздом показують журналістам бойових побратимів.

/В КАДРІ: «Форт-301». Ми їх отримали на батальйон. Вони вже там, до речі, воюють. Доволі успішно. Прицільна відстань – близько кілометра – кілометра двісті/

Гвинтівка виготовлена у Вінниці за ліцензією Ізраїлю. Має натовські патрони, яких у магазині 20, тобто більше, ніж у гвинтівці СВД.
Проводжають вояків близькі, друзі та волонтери з українською символікою. Цього разу на Схід вирушили більше двох сотень полтавців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію