Її ляльки продаються по 250 доларів за штуку

Її ляльки продаються по 250 доларів за штуку. Сама ж вона – директор ПТУ і ночами працює над виготовленням нової колекції. Вікторія Балясна кожен новий образ бере з життя, і потім переносить його у нову модель.

Свою виставку Вікторія Балясна готувала три роки, з 2012. В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського вона представила 45 ляльок. Виготовлення шедеврів розпочалося з нервового зриву на роботі. До слова, пані Вікторія працює директором Чутівського професійно-технічного училища. Ідеї для нової ляльки черпає з життя та оточуючих людей.

/Вікторія Балясна, авторка виставки
Отам «Муза» дуже схожа на мою колегу. І «Мадам Брошкіна» - на колегу. Щоб портретна схожість - ніколи не робила. Я не пробувала, чесно кажу/

Її композиціям притаманні тонкий гумор та філігранна техніка. Своє вміння вдосконалювала, навчаючись у відомих майстрів з Києва. Ляльок пані Вікторія виготовляє з пап'ємаше та лише натуральних матеріалів - волосся та тканини. Все робить власноруч. Окрім власних шедеврів, майстриня колекціонує ще й раритетні ляльки з країн Європи та СНД. Є серед них і свої фаворити.

/Вікторія Балясна, автор виставки
Вона побилася з хлопцями і її наказали, посадили на стіл і змусили на дошці для письма написати: «Я не буду більше битися з хлопцями». Вона написала тричі, а потім написала: «Я буду битися. Я ні про ще не шкодую». І от вона сидить засмучена. Я її дуже люблю. Вона - це я в дитинстві/

За своє життя зробила більше 100 ляльок, частина з яких потрапила до приватних колекцій в Україні та за кордон, до Туреччини, Мексики, Швеції. Побачити виставку Вікторії Балясної можна в обласній бібліотеці ще близько трьох тижнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію