ДАІ Полтавщини закликала перевізників свідоміше підходити до виконання своїх обов'язків

Державтоінспекція Полтавщини закликала перевізників свідоміше підходити до виконання своїх обов'язків. Крім технічного стану автобусів та вантажівок, фахівці наполегливо рекомендують контролювати і фізичний стан водія, який керує транспортним засобом. Адже поєднання ряду подібних факторів, нагадують, може спровокувати виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

Трагічна дорожньо-транспортна пригода, що сталася минулого тижня неподалік Чутово, стала причиною зустрічі перевізників з фахівцями компетентних служб. Основне, на чому акцентують увагу контролюючі органи, – технічний стан автобусів, якими користуються полтавці. Після резонансних ДТП, розповідають в Управлінні Укртрансінспекції, вони проводять технічні розслідування, в ході яких з'ясовується, що інколи на водіїв автобусів протягом року складається до 20 адмінпротоколів. Це і порушення Правил, і технічні несправності. Відтак Володимир Кужіль закликає перевізників напередодні весняно-літнього періоду перевірити свій транспорт, особливо колеса.

/Володимир Кужіль, заступник начальника Управління Укртрансінспекції Полтавщини
Водії часто взимку, якщо це не на сервісній станції, підкачують від компресора, або манометр взагалі відсутній. Ударом ноги перевіряють тиск. Або може несправний манометр, що приводить до таких випадків, які трапилися із тим вантажним атвомобілем/

Не менш важливий фактор безпеки пасажирів, наголошує керівник ДАІ Олександр Крайник, – фізичнний стан водія. Їм потрібно дотримуватися 8-годинного робочого дня, а власникам маршрутів – перевіряти кілометраж, який водії наїжджають під час зміни.

/Олександр Крайник, т.в.о. начальника ДАІ Полтавщини
Часто вони трішки втомлені у вас. Можливо, вам кажуть, що вони працюють до 18 чи 19 години, ну ми ж розуміємо, що вони закривають кільця до 23/

Частина перевізників, говорять в профільному департаменті облдержадміністрації, нехтують умовами договорів, частина ж – навпаки, відповідально ставиться до їх виконання.

/Сергій Марчишинець, директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Ми розуміємо на сьогодні, що дехто із перевізників, намагаючись виконувати договірні відносини, вкладають кошти і технічне переоснащення, придбання транспорту, в реальну зарплату, щоб він виїжджав і не спав, не пив каву по 10 разів/

Свої рекомендації та побажання контролюючі органи направили листами як до пасажирських, так і вантажних перевізників. Загалом з початку року ДАІшники та Укртрансінспекція перевірили майже 700 автобусів. В ході спільних відпрацювань задокументували півтори сотні порушень Правил дорожнього руху.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію