Який транспорт возитиме людей по області, перевіряли працівники ДАІ

Який транспорт возитиме людей по області, перевіряли працівники ДАІ. Це вони робили в рамках конкурсу, оголошеного обласною державною адміністрацією. Півсотні перевізників зареєструвалися і тепер мають пройти усі належні огляди.

Цей автобус їздить на Лохвицю. А ще щомісяця возить атовців із Полтави у зону бойових дій та звідти.

/Валерій Бутко, автоперевізник
В основному батальйон «Полтавщина». Ну, бувають, що ті, які через військкомат призиваються/

Валерій Бутко запевняє: його транспорт завжди справний, він має 5 автобусів. Цей привіз на перевірку, бо хоче взяти участь у конкурсі перевізників від обласної держадміністрації. Чоловік ним хоче возити людей на Миргород і визнає: за громадським транспортом треба стежити.

/Валерій Бутко, автоперевізник
Те, що у нас зараз їздить по місту...все в дірках. Я думаю, треба це якось контролювати/

/Сергій Гайдар, заступник директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Всі конкурсні перевізники, які подали заявки на участь у конкурсі, на внутрішньообласних маршрутах загального користування – це в межах області, повинні подати транспортні засоби для огляду в органи ДАІ/

Автобус Валерія та інших перевізників, які з'явилися у ДАІ, оглядають інспектори. В якому стані шини, чи є аптечка, вогнегасник, знак аварійної зупинки та документи про проходження техогляду. Навіть перераховують сидіння. Огляд почали об 11, до половини дванадцятої транспорту було негусто.

/Тарас Полтавець, старший інспектор із особливих доручень управління ДАІ УМВС України в Полтавській області
Приїхали 3 автобуси. Працівниками ДАІ м. Полтава вони були оглянуті і було визначено, що вони укомплектовані відповідно до стандартів, і в технічно справному стані/

Заявки на участь у конкурсі подали півсотні перевізників з області. Усі, які зареєстровані у Полтаві, на перевірку з'явилися, запевняють у ДАІ. Всього за сьогодні оглянули 19 автобусів, у декількох виявили дрібні порушення типу простроченого вогнегасника та зламаного склоочисника. Ті, які витримають усі перевірки конкурсу, згодом возитимуть пасажирів на маршрутах загального користування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію