Цього року на ремонт під'їздів полтавських будинків з міського бюджету виділили 400 тисяч гривень

Сто два під'їзди вже відремонтовано, повідомили нам у міському управлінні житлово-комунального господарства. Крім ЖЕДів до цих робіт підключають і підрядні організації.

Більшість полтавських під'їздів серйозно не ремонтувалися десятиліттями. Тому коли останні два роки робота в цьому плані, підкріплена суттєвим фінансуванням, нарешті активізувалась - від полтавців почало надходити забато звернень і прохань. У цьому році новий вигляд буде у 226 полтавських під'їздів, говорять у міському управлінні житлово-комунального господарства. На сьогодні майже половина з них вже відремонтована.

У цьому році ЖЕДи відремонтують 151 під'їзд, а підрядні організації – 75. Останні на сьогодні більшу частину своєї роботи вже виконали.

В тому числі, відремонтували 5 під'їздів будинку по вулиці Гетьмана 13 дріб 18 в Авіамістечку, який не так давно перейшов у комунальну власність міста. Спочатку тут відновили дорогу до будинку, розповідають місцеві мешканці.

Підрядна організація, яка ремонтує під'їзди, з весни закінчила вже близько сімдесяти об'єктів. Крім того, розповідає директор фірми, перекрила три тисячі квадратних метрів покрівлі.

Стрічка новин