Студенти техуніверситету вирішили заявити полтавцям про себе

Студенти техуніверситету вирішили заявити полтавцям про себе. Вони у салоні «Художник» відкрили виставку. Там – роботи-учасники і переможці міжнародних та українських конкурсів. Є просто хороші малюнки звичайних студентів. Професіонали кажуть: вийшло вдало і по-новому.

«Я – архітектор» – так називається нова виставка, що відкрилася у салоні «Художник». Майже скрізь зображені будівлі – від сільських хат до міських споруд. Є автопортрети студентів Полтавського техуніверситету. Їх роботи різні – графіка, аплікація, авторські техніки – у цій експозиції вони вдало поєдналися, кажуть професіонали. Усі писалися протягом цього та минулого року на предметі «Рисунок та живопис». Серед них є такі, що стали переможцями на міжнародних та українських конкурсах. Є просто вдалі роботи звичайних студентів.

/Аліса Нестеренко, старший викладач кафедри основ архітектури ПолтНТУ
Сказати, що кращі роботи намальовані відмінниками, я не можу, інколи, чесно кажучи, сюрприз. Посередньо малює студент, а творча робота – краща на потоці/

/Володимир Ніколаєнко, зав.кафедрою основ архітектури ПолтНТУ
Дуже добре, що не тільки роботи студентів представлені, але й викладачів. Це показує, як студенти і викладачі об'єднані, наскільки ми разом працюємо/

Цією експозицією, кажуть студенти, започатковують традицію виставлятися регулярно. Щоб полтавці знали, які таланти у майбутніх архітекторів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію