У Полтаві добудують одне з приміщень центральної районної лікарні

У Полтаві добудують одне з приміщень центральної районної лікарні. Кілька років тому будівництво полишили через зупинку фінансування. Нині кошти з держбюджету так само не виділяють, але чиновникам вдалося знайти вихід, як привести недобудову до ладу. Необхідність у цьому – неабияка, запевняють в обласній раді, адже в Полтавському районі наразі проживає більше 67 тисяч осіб.

Щодня Полтавську центральну районну лікарню відвідують мінімум півтисячів полтавців. Щоб обслуговувати усіх якісно, не вистачає приміщень. Ось це незавершене будівництво у дворі закладу залишається у такому стані останні кілька років. Через брак коштів, зізнаються представники влади. 5 років тому останній раз виділялись кошти для завершення будівництва. Цього тижня споруду оглядають обласні чиновники.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
У нас була тут специфічна ситуація: було приміщення обласного СЕСу. Ми спільними зусиллями вийшли на Київ і зробили так, щоб його передали у район. І сьогодні ми фактично розширили площу центральної районної лікарні. Я думаю, що в цьому році ми зуміємо створити сприятливий інвестиційний клімат і зуміємо це приміщення добудувати, завершити другий поверх, його накрити/

Завершити будівництво має інвестор. Натомість другий поверх візьме собі. На першому планують розмістити частину поліклініки. Обладнати її можуть за домовленістю підприємства, що ведуть видобуток нафти й газу на території області, розповідає голова облради.
Вцілому для завершення будівництва, оздоблювальних робіт та закупівлі необхідного обладнання треба близько 5 мільйонів гривень. Поруч з будівлею запустили роботу автономної електростанції: тут є дизельна установка.

/Василь Степенко, голова Полтавської районної ради
Тут не обов'язково, що будуть стріляти чи бомбити. Просто ожеледиця взимку. І в якому стані наші дроти? Ми дві години працюєм на акумуляторах, а скільки треба – день, два, п'ять на автономній електростанції, яка повністю забезпечить все/

Для цього 150 тисяч виділила районна рада. Ще 200 – для облаштування підвального приміщення, заміни вікон та вентиляції.
Петро Ворона наголошує на необхідності вкладати кошти зараз саме в недобудови.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
У нас є дуже негативний приклад, коли кілька років тому ми змушені були розібрати приміщення туберкульозного диспансеру. Просто розібрати, а це були втрати декілька мільйонів гривень/

На Полтавщині таких об'єктів нині – близько десяти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію