На оздоровлення та відпочинок дітей Полтавщини цього року виділять майже 47 мільйонів гривень

На оздоровлення та відпочинок дітей Полтавщини цього року виділять майже 47 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації Наталія Шкоденко. Представники обласного розширеного штабу з організації оздоровлення дітей обговорили як фінансування, так і категорії неповнолітніх, яких необхідно оздоровити.

З обласного бюджету у 2015 році планують виділити майже 10 мільйонів гривень для оздоровлення полтавських дітей. З місцевих бюджетів – 14 мільйонів. Решту, майже 24 мільйона, обласники сподіваються отримати з державного бюджету. Цього року, розповідає начальник відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Наталія Шкоденко, планують оздоровити понад 61 тисячу дітей. Враховуючи військові дії, до традиційного переліку планують додати ще деякі категорії дітей.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА
Туди включені, і ми вже пропонували депутатам це прийняти, діти переселенців, діти учасників бойових дій, діти загиблих, діти працівників бюджетної сфери/

Діти бюджетників, зазначає Наталія Шкоденко, цього року опинилися у досить складних умовах, оскільки Фонд соціального страхування не буде оплачувати їх оздоровлення.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА
Ми в минулом році майже 12 тисяч дітей застрахованих осіб скористалися послугою соціального страхування та оздоровлення своїх дітей. Це часткова оплата путівки. Зараз цього немає. Вилучено/

Цього літа на Полтавщині працюватиме майже 790 закладів оздоровлення, тоді як минулого їх було 880.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію