Полтавські правоохоронці викрили підпільний цех із виробництва лікеро-горілчаного фальсифікату

Полтавські правоохоронці викрили підпільний цех із виробництва лікеро-горілчаного фальсифікату. Понад 150 літрів цієї готової продукції могли вже найближчим часом надійти у продаж. На такому незаконному бізнесі наживалися троє полтавців.

Вдень одна з полтавських піцерій працювала, як звичайний заклад громадського харчування, а ввечері її службове приміщення перетворювалося на цех із виробництва лікеро-горілчаної продукції.

/Віктор Коломієць, начальник УДСБЕЗ м.Полтави
Під час проведення обшуків виявлено 300 пляшок горілчаної продукції, 180 літрів суміші, яка ще не розлита по пляшках, і більше 380 літрів спирту, а також 1200 марок акцизного збору/

Цим підпільним цехом опікувалися троє чоловіків. Один із них раніше вже був судимий за подібну незаконну діяльність. У підпільному цеху вони наклеювали на горловини пляшок підроблені марки акцизного податку, які не відповідають аналогічним, що знаходяться в офіційному обігу.

/Віктор Коломієць, начальник УДСБЕЗ м.Полтави
У даних правопорушників були визначені чітко ролі. Кожен займався своєю справою. Один займався збутом, інший займався виготовленням, а третій займався організаційними питаннями, такими як придбання спирту, придбання пляшок/

Свою продукцію чоловіки розповсюджували у приватних магазинах та кафе на території Полтавської області. Правоохоронці вилучили весь фальсифікат. Його зразки направлено на експертизу з метою встановлення ступеню небезпеки для життя та здоров’я людини. Власникам цього протизаконного бізнесу може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію