У Палаці дитячої і юнацької творчості нагороджували полтавців, які виховуються у багатодітних родинах

«Сузір'я талантів багатодітної родини» – назва міського конкурсу, який пройшов у Палаці дитячої і юнацької творчості. На ньому діти демонстрували здібності у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Музичне виконання», «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», «Хореографія». З юними талантами та їхніми батьками спілкувалися наші кореспонденти.  

У Полтаві – 850 багатодітних сімей, у яких виховується майже 3000 дітей. Частина з них – учасники конкурсу «Сузір'я талантів багатодітної родини», який проводиться під патронатом міського голови Олександра Мамая.
Доки полтавці віком від 7 до 17 років виступали, у глядацькій залі вболівали найрідніші люди – батьки.

/Наталія Проценко, мати 3-х дітей
Це для мене приклад, хто багато народжує, але якщо займатись дітьми, це дуже важко. Ми ходимо на музику, малювання, займаємось спортом. Нам немає кому допомогти, ми самі. Результат бачимо: діти перемагають і в обласних олімпіадах, і в конкурсах, і на змаганнях/

Багатодітна родина – це маленька держава зі своїм устроєм, звичаями і традиціями, розповідають полтавці, які наважилися її створити. Діти, які виросли у таких сім'ях, рідко бувають егоїстами, бо змалку навчаються дбати про інших.

/Аліна Федоренко, учасниця конкурсу «Сузір'я талантів багатодітної родини»
З одного боку – це дуже весело, але з іншого – потрібно доглядати за своїми молодшими братами/

Конкурс проходив у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Музичне виконання», «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», «Хореографія». Усі 130 учасників отримали призи, і не лише дипломи та сертифікати.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Всі без вийнятку діти сьогодні отримають солодкі подарунки, а переможці – 15 путівок до табору відпочинку. Кожна путівка коштує більше 3 тисяч грн., їх міська рада повністю оплатила/

Мета конкурсу – підтримати багатодітні родини, популяризувати сімейні цінності та традиції сімейного виховання. До речі, зазвичай діти, які мають багато рідних братів і сестер, у майбутньому мріють створити таку ж родину.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію