Більше 37 тисяч гривень зібрав «Марафон добра» у Полтаві

Більше 37 тисяч гривень зібрав «Марафон добра» у Полтаві. До участі в ньому долучилися дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади. Педагоги та діти поставили перед собою благодійну мету – допомогти сім'ям загиблих бійців АТО. Приєднався до цієї акції й Полтавський міський голова. До скриньки для благодійних внесків Олександр Мамай пожертвував 5 тисяч гривень.

Полтавці завжди активно долучаються до благодійності, підставляють своє плече тим, хто потребує допомоги. Цього разу свої зусилля задля досягнення благородної мети об'єднали освітяни міста.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні небайдужість, небайдужість до тієї проблеми, яка у нашому є середовищі, небайдужість наших людей, мабуть, це головне. І що приємно, вчителі і вихователі долучають до цього наших дітей/

На сцену Міського будинку культури близько півсотні вчителів, вихователів, учнів та дошкільнят виходили з однією метою – підтримати членів родин бійців, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції. Таких у місті Полтаві нині – 10 сімей. Як матеріальна підтримка для них – кошти від проданих квитків, благодійні внески, зібрані під час концерту, так і моральна – виступи творчих колективів.

/Андрій Рябчук, учасник благодійного концерту «Марафон добра»
Це дуже піднімає бойовий дух, це дуже правильно. Це найголовніша підтримка, не та, що від політиків, на мій погляд, а від такої творчості, від дітей, від вчителів/

Учасники Марафону добра розповідають: жодної хвилини не вагалися, чи підтримувати цей благодійний рух. Цього дня на них, говорять, – особлива відповідальність, тож підготовка до виступу зайняла не один тиждень.

/Олена Черкас, керівник ДНЗ №77
З великим бажанням, залюбки всі старалися, готувалися. Костюми своїми руками вишивали. Цей костюм вишивала помічник вихователя Ольга Капустян. Мій костюм вишивала Людочка Старокожко, є така вихователька, і теж помічниця, Людмила Альошина/

Вокальні композиції, хореографічні номери маленьких артистів та їхніх наставників не залишили байдужими глядачів у залі.

/Тетяна Філімонова, вихователь ДНЗ №80 «Червона гвоздика»
Ми вважаємо, що необхідно такі заходи проводити частіше. Це дуже стимулює, активує, це цікаво для нас. Також ми сюди запросили і наших діточок, наших батьків. Вони прийдуть і подивляться цей цікавий концерт/

Під час благодійного концерту «Марафон добра» організаторам вдалося зібрати 37 тисяч 360 гривень. Ці кошти одразу розподілили між сім'ями загиблих героїв.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію