Полтавці розпочали роботу над новою Програмою охорони довкілля

Нині полтавці вже розпочали роботу над новою Програмою охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки. Обласні депутати незабаром мають прийняти новий екокурс, що виконуватимуть на Полтавщині з 2016 по 2020 роки. А сам план дій з робробки регіональної Програми обговорювали під час засідання постійної комісії обласної ради у середу.

Перш ніж розробляти нову регіональну Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки, обласні депутати взялися аналізувати стратегію, термін якої сплив. Помилки минулих років, зазначали учасники постійної комісії, полягають у тому, що більшість напрямків дублювалися іншими програмами.

/Ігор Піддубний, директор Департаменту з питань нафтогазового комплексу Полтавської ОДА
До напрямку діяльності з охорони та відновлення лісів програми «Довкілля – 2015» враховані заходи з лісорозведення на земельних ділянках лісового фонду. Водночас ці самі заходи передбачені і обласною цільовою програмою комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини» до 2015 року/

Формувати програму охорони довкілля на 2016-2020 роки пропонують знизу: спочатку свої пропозиції мають надсилати представники районів, і на їх основі треба складати план дій у Полтавській області вцілому. Голова комісії Тетяна Корост, яка представляє в обласній раді Котелевський район, говорить: навіть у цій місцевості треба враховувати цілий ряд напрямків. Наприклад, заліснення малопродуктивних угідь, відновлення водності річок.

/Тетяна Корост, голова постійної комісії ОР з питань екології
Розміщення побутових відходів. У нас є сміттєзвалище, але скільки у нас ще несанкціонованих, примітивних і створених стихійно... Я думаю, якщо ми збираємось в Європу йти, то так поводитись з відходами, як ми сьогодні, не можна/

Працювати над створенням регіональної Програми охорони довкілля планують до кінця поточного року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію