У Полтаві обрали новий склад та керівництво Громадської ради при Гол.управлінні Державної фіскальної служби

Сьогодні у Полтаві обрали новий склад та керівництво Громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області. Дорадчий орган при податковій існував і раніше, просто зараз, у зв'язку із реформуванням, відбулося його переформатування. Головне завдання громадської ради – сприяти, щоб думку платників податків почули і врахували під час реалізації державної політики.

Сергій Бобрицький – представник підприємницької спільноти Карлівського району та член громадської ради при Головному управлінні Державної фінансової служби області. На установчих зборах у податковій він лобіює інтереси представників бізнесу. Проблемних питань, говорить, вистачає. Не всі згодні із нововведеннями, викликаними податковою реформою. Одне з них – введення касових апаратів.

/Сергій Бобрицький, підприємець

Є дуже-дуже мілкі підприємці, для них введення касових апаратів – проблема. За касовий апарат потрібно заплатити 10 тисяч грн, а крім цього, – за інтернет та модем. Коли магазин чи кіоск знаходиться у селі, де 50 жителів, то чи потрібен там касовий апарат?/

У таких питаннях, вважають підприємці, повинен бути індивідуальний підхід. Щоб вирішити подібні проблеми, їх озвучують на засіданнях громадської ради, залучають до обговорення юристів, депутатів, представників громадськості.

/Василь Храмов, перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області
Засідання громадської ради – це завжди діалог, це майданчик для діалогу. Зрозуміло, що у кожного є свої претензії, але точки дотику потрібно знаходити. Наша задача – зібрати податки, а бізнес хоче сплачувати менше. Ми працюємо, щоб знайти ці компроміси/

На установчих зборах обрали склад та керівництво Громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області. Дорадчий орган при податковій існував і раніше, щоправда у зв'язку із реформуванням його ліквідували і створили новий. Очолив структуру ректор ПУЕТ Олексій Нестуля.

/Сергій Запорізький, заступник начальника Полтавської митниці ДФС у Полтавській області
Думаю, що створення такої громадської ради сприятиме розвитку підприємництва та дозволить підняти економічний потенціал регіону/

Члени громадської ради обіцяють відстоювати інтереси платників податків та здійснювати контроль за діяльністю Державної фіскальної служби.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію