У Полтаві в слідчому ізоляторі дітям роздавали подарунки

У Полтаві в слідчому ізоляторі дітям роздавали подарунки. Їх привезли із Сполучених Штатів Америки. Індивідуальні презенти власноруч укомплектовували та пакували також діти разом з батьками. Хто отримував подарунки – дивіться далі.

Марина Рукас у Полтавському слідчому ізоляторі працює вісім років. Раніше вона трудилась тут сімейним підрозділом, але чоловік змінив вид діяльності. Жінка у погонах зізнається: робота специфічна, але звична.

/Марина Рукас, працює в Полтавському СІЗО
Це все приходить із часом. Мені здається, так ти цьому не навчишся, доки не почнеш працювати.
- Але ви не жалкуєте, що обрали таку роботу?
- Ні, тут хороший колектив/

Навіть на такій роботі бувають свята і подарунки, говорить жінка.

/Марина Рукас, працює в Полтавському СІЗО
В принципі, і в цирк возили, і на море ми їздили. Так! У нас хороший начальник!!/

Зазвичай вони не сидять у актовій залі, а працюють із тими, кого підозрюють у скоєнні злочинів. Нині в Полтавському ізоляторі таких – 394 особи. Серед них – більше 30 жінок, 6 – неповнолітніх та 9 уже засуджених до довічного позбавлення волі.
Зараз – атмосфера більше святкова. У залі – надійний тил працівників СІЗО: жінки з дітьми.

/Василь Коваленко, начальник Полтавського слідчого ізолятора
На службі – з ранку до вечора. Ми приділяємо дуже мало нашої уваги. Завдяки благодійним фондам, громадським організаціям сьогодні вирішено питання про наших діток. Це – діти різного віку: від 3 до 14 років будуть вручені подарунки/

Подарунки вручає представник місії «Сумка доброго самарянина» в Полтавській, Харківській та Сумській областях. Індивідуальні пакунки збирали та укладали також діти разом з батьками.

/Дмитро Лаптєв, пастор церкви «Світло життя»
Ці подарунки збирають діти Америки. Це американська місія Франкліна Грема – є такий відомий проповідник. Велика місія, яка співпрацює зі 120 країнами по всьому світу/

Цього року мають передати 500 тисяч таких подарунків дітям по всій Україні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію