У 2015 році у Полтаві планують капітально відремонтувати покрівлі на понад 70-ти житлових будинках

У 2015 році у Полтаві планують капітально відремонтувати покрівлі на понад 70-ти житлових будинках. На це вже спрямували 12 мільйонів грн. Тож над квартирами багатьох полтавців, можливо, більше не протікатиме дах, головне – щоб ремонт був якісним. Приміром, у багатоповерхівці по вулиці Великотирнівській, 35/1 покрівлю відреконструювали нещодавно – 5 років тому, але вона знову потребує робочих рук. 

Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вулиці Великотирнівській 35/1 виконали у 2009-10 роках. На вигляд, говорять мешканці, все було бездоганно, але новеньке покриття не пройшло випробування першим дощем.

/Ялина Писарєва, мешканка будинку по вул. Великотирнівській, 35/1
Сніг розстає – капає, дощ іде – капає. І майстри приходили із ЖЕО, постоять... подивляться, на цьому і закінчується!/

/Дмитро Михайлик, мешканець будинку по вулиці Великотирнівській, 35/1
Вода тече в лічильники, зробіть будь-ласка що-небуть, бо ми хочемо жити, як люди/

У відповіді на запит міському управлінню житлово-комунального господарства зазначається: будинок по вулиці Великотирнівській, 35/1 включено до переліку об'єктів, які потребують поточного ремонту покрівлі у 2015 році. Мешканці сподіваються, що до них черга таки дійде. Щоправда, дах, який протікає, – не єдина їхня проблема.

/Ніна Хохлова, мешканка будинку по вул. Великотирнівській, 35/1
Дуже страшно і небезпечно, а ще добре було б, якби підвали почистили працівники ЖЕО. Я лише сьогодні почула, що двері, виявляється, нам встановив ЖЕО, хоча ми самі збирали гроші і платили. ЖЕО звітує, що вони нам дезодорацію роблять, яку ми не бачили, а ще – чистять наші вентиляційні канали, в які падає голуб'ячий послід/

Проблеми жителів цієї багатоповерхівки – спільні для багатьох полтавців і давно потребують вирішення. Загалом цього року у місті планують капітально відремонтувати покрівлю на понад 70 житлових будинках. На це з міського бюджету спрямували 12 мільйонів грн. Більшість об'єктів, які включені до списку, знаходяться на Жовтневій, Фрунзе, Баленка, Київському Шосе, Зіньківській, Сінній, бульварі Богдана Хмельницького та Майдані Незалежності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію