У полтавській квартирі вибухнула граната: за життя двох братів боряться медики

Надзвичайна подія трапилася минулими вихідними і в Полтаві. У суботу в житловому будинку вибухнула граната. Двоє братів, які перебували у цей час в кімнаті, отримали серйозні пошкодження. Молодшому відірвало кисть руки.

14 березня близько 14 години в одноповерховому будинку по вулиці Сапіго у Полтаві стався вибух. Пролунав він в одній із квартир.

/Ольга Русанівська, сусідка
Десь таке щось як стрельнуло чи бухнуло. Але було зовсім тихо у хаті/

На звук вибуху прийшли сусіди. Вони побачили двох братів, які опинилися в епіценті події.

/Олена Ткаченко, сусідка
Коли я вбігла, то старший лежав на підлозі головою на кухні, ноги в коридорчику. І весь в крові. А у меншого, в Анатолія, була відірвана кисть. Мені стало погано і я вискочила. Викликала швидку/

68-річна мати у цей час перебувала в сусідній кімнаті. Вона на зазнала ушкоджень. На місце події прибули і правоохоронці.

/Олег Кропивка, перший заступник Київського РВ м.Полтава
При виїзді слідчо-оперативної групи інформація підтвердилась. Було виявлено потерпілих з тілесними ушкодженнями, схожими на ті, які отримують при вибуху гранати. Мались тілесні ушкодження в ділянці тулуба, ніг, рук у вигляді уламкових поранень/

У шоковому стані двох братів – 35 та 28 років – направили до операційних першої міської лікарні. Медики говорять, їх стан оцінюють як тяжкий. Про те, чи виживе один з них, який постраждав найбільше, лікарі не можуть сказати.

/Микола Рева, завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії 1 МКЛ
Важко на це питання відповідати через те, що є численні враження: черепно-мозкова травма, проникаючі поранення грудної клітини, черевної порожнини, уражені судини. Важко сказати, але усе необхідне робимо/

На місці події експерти-вибухотехніки вилучили частини вибухового пристрою та встановили, що це ручна граната РГД-5. Звідки у чоловіків взялась граната та інші обставини події з’ясує слідство. Розпочато кримінальне провадження за статтею про недбале зберігання вогнепальної зброї або бойових припасів. Санкція передбачає обмеження або позбавлення волі строком до 3-х років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію