У Полтаві 9-річна дівчинка допомагала батькам збувати наркотики

У Полтаві 9-річна дівчинка допомагала батькам збувати наркотики. Дорослі ховали медичні шприци із забороненими речовинами в одяг дитини, яка потім виносила їх потенційним покупцям. Подробиці – далі у випуску.

Молода сімейна пара у Полтаві займалася виготовленням та збутом наркотичних засобів. До свого так званого «сімейного бізнесу» вона залучила і старшу доньку. 9-річна дівчинка з легкої руки батьків теж стала «кур'єром».

/Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській області
Дитина ховала шприци з ацетильованим опієм у себе в рукавах куртки. Після чого передавала це особам, а гроші, які отримувала від них, віддавала батькам/

У цій родині виховувалася ще одна дочка, якій виповнився рік. Обидві дитини, вдихаючи пари ацетону, постійно перебували у квартирі, де виготовлялися заборонені речовини. У житті вони переважно бачили лише наркозалежних осіб, які були постійними клієнтами батьків.

/Алла Лук’янчикова, представник громадськості
Дитина, якій 9 років, навчається у 2 класі. Де були вчителі? Як вони не бачили, що робиться з цією дитиною. Ця дитина, можна сказати, була малолітнім наркодільцем. Який вона меседж несе нашим дітям?/

Правоохоронці затримали чоловіка та дружину, які вели протизаконну діяльність. Нині подружжя перебуває в Ізоляторі тимчасового тримання. Старшу дівчинку помістили до притулка, а меншу – у дитячу лікарню обласного центру. Їхнім батькам наразі може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6-ти до 10-ти років з конфіскацією майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію