У Полтаві визначали найактивнішу родину

У Полтаві визначали найактивнішу родину. У місті відбулися традиційні змагання «Тато, Мама, Я – спортивна сім'я». Участь у них взяли більше 20 дітей, які разом зі своїми батьками долали різноманітні перешкоди. Спостерігала за перебігом змагань наша знімальна група. 

У 34-ій загальноосвітній школі зібралися найспортивніші родини Полтави. 25 команд змагалися за перемогу та звання кращої з кращих.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні, мабуть, приємно те, що не діти своїм прикладом показують батькам, а саме батьки своїм прикладом хочуть показати всій малечі, що спорт – це запорука не тільки здорового способу життя, це запорука нашої країни. Тому що здорова нація – це здорова країна/

Серед учасників змагань – як вже досвідчені команди, так і ті, які вперше випробовуватимуть себе у сімейних естафетах. Родина Аванесових – одна з них. Раніше, розповідає мама Аліна, вона брала участь у подібних змаганнях як дитина, нині за перемогу бореться разом з чоловіком та сином. Таке спільне проведення часу для їхньої сім'ї – звична річ. Вони завжди відпочивають активно та весело.

/родина Аванесових, учасники змагань «Тато, Мама, Я – спортивна сім'я»
Подивіться на нас. Хіба ми ведемо пасивний спосіб життя? Звичайно, активний. У нас дача, гори, велосипеди, ролики, річка, басейн/

Свою швидкість, влучність та витривалість сім'ї-учасники демонстрували у чотирьох естафетах. Без остраху перед більш старшими суперниками виходить на дистанцію маленький Богдан. Він тут – найменший учасник. Секрет успіху його команди – у спритності.

/родина Грішиних, учасники змагань «Тато, Мама, Я – спортивна сім'я»
Я думаю, що за рахунок спритності у таких конкурсах, де сила не потрібна. Будемо брати спритністю!/

Головне у таких змаганнях, стверджують учасники, – не перемога, а участь, можливість провести вільний час усією сім'єю, відчути себе справжньою командою. Усі команди батьків та дітей отримали грамоти та подарунки від організаторів. А от перше місце та золоті медалі у підсумку завоювала родина Вовчиків із 34 школи. Саме вони представлятимуть Полтаву на подібних обласних змаганнях.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію